Прескочи до съдържание

Истанбул- Москва 115 евро


Препоръчани мнения

Не е най-удачният сезон за Русия , но ако някой все пак има път нататък Pegasus имат промоция.

За хора на които Истанбул е удобна изходна точка офертата не е лоша. Това е само с ръчен багаж. За чекиран доплащането е по 5 евро на отсечка.

 

post-140-0-56531600-1451064246_thumb.jpg

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Turkish пуснаха подобни конкурентни цени и през jetcost - овете може и с тях някъде на 120 евро.

Пак там цената на Пегасус пада до около 100 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Turkish пуснаха подобни конкурентни цени и през jetcost - овете може и с тях някъде на 120 евро.

Пак там цената на Пегасус пада до около 100 евро.

Със сигурност с Turkish за нас е по-удобно, защото летят от Ататюрк. 

 

stanimir- е, много изкушаващи оферти пускаш тези дни! :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Възможни са и комбинации между двете авиокомпании на подобна цена с оглед по-удобни часове на полетите.

Примерно за датите които съм посочил отиване с Turkish / връщане с Pegasus e 107 евро.


Лино аз бих пътувал към Русия единствено между юни -септември. С оглед политическите събития предполагам ще се радваме на постоянно ниски цени дори лятото  ;)

 

P.S. Сега погледнах - Turkish са заложили подобни цени и за лятото  :P  !!!

С разни по-екзотични карти като Viabuy пада на около 80 евро при Пегасус .

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добра оферта.На мен до Санкт Петербург ми се ходи.Ще проверя от Москва как са полетите

Честита Коледа! За Санкт Петербург ти препоръчвам от Москва влака стрела. Стига за 2 часа и спира точно в центъра на Санкт Петербург.

Редактирано от vl_stamboliev
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И се избягва ужасният трафик до летищата.

Наскоро моя позната пътува близо три часа в задръстванията привечер от летището до центъра.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И аз само хубави неща мога да кажа за влака стрела (Сапсан).Доста по-комфортно пътуване в сравнение с който и да е самолет и те спира на центъра на Санкт Петърбург.Август месец намерих билети за по 25 евро в посока през някаква руска туристическа фирма.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ето , че и Аерофлот дават доста сходни цени. Разликата между трите АК е в порядъка на 20-30 евро за двупосочен.За сведение до София летят на около 300 евро.

Вариантите са през Виена (често с най-кратък престой) или някъде в Германия , или Холандия съответно с Аустриан , Луфтханза или КЛМ . Там се намира за около 160-180 евро.

 

Битката за Москва обаче явно е от Истанбул ;)

Връзка към мнение

за 300 евро е постижа цена от софия до петербург и с прекачване в московата. взимат се четири еднопосочни билети и оставяте няколко дни  за ходине из москва. до стамбул не е малко времето и харченето

Редактирано от Георги
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Истанбул е вариант за хора на които им е по-удобно спрямо София  , или поне им е удобно. Погледни картата на България.

Не всички тук са софиянци :)

Написал съм го още в първия пост.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.