Прескочи до съдържание

Мадрид/Хавана/Мадрид - 443Е


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Air Canada


Маршрут:: MAD/HAV/MAD


Цена:: 443


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 22/01/2016


Примерна дата на връщане:: 02/02/2016


Сайт за резервиране:: edreams.es

Малко дълъг полет с две прекачвания (Франкфурт и Торонто), но цената ми изглежда доста добра. Удобна връзка се получава с Ryanair от Букурещ до Мадрид, за 73Е в двете посоки.

Редактирано от S.Petrov
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Дали??

Трябва и още как!

Наскоро мой близък го върнаха в САЩ понеже имаше прикачване в Канада за Европа..добре, че полетите му бяха служебни

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мдаа както американските другари така и бедните им братчета на север не дават пиле да прехвръкне без транзитна виза ;)

Връзка към мнение

Вярно и за транзит искат виза канадците... а ми бяха симпатични.

 

Виждам, че след Март тази година поне ще има вариант да не ходиш до визовия център, за да букнеш билет:

 

Starting March 15, 2016, visa-exempt foreign nationals who fly to or transit through Canada will need an Electronic Travel Authorization (eTA). Exceptions include U.S. citizens and travellers with a valid visa. 

 

Пишат, че се пуска заявка онлайн, получаваш отговор до минути и струва 7$ (канадски). Поне ще спести време и нерви, ако имаш броени часове, за да се възползваш от евтин билет.

Връзка към мнение
Евгени Димитров

Уау, това много ме изненада! Само заради прекачване в Канада и трябва транзитна виза. Александър е казал, че негов познат бил върнат в Сащ заради прекачване в Канада за Европа. А той пребивава постоянно в Сащ или е бил само по работа? 

Връзка към мнение

Уау, това много ме изненада! Само заради прекачване в Канада и трябва транзитна виза. Александър е казал, че негов познат бил върнат в Сащ заради прекачване в Канада за Европа. А той пребивава постоянно в Сащ или е бил само по работа? 

Той е капитан на кораб, има не знам каква точна американска виза и много пъти е влизал и излизал в САЩ. Един път,  на път за България, са го пуснали с прикачване в Канада и от там са го върнали в САЩ. След това на нова смета билети.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.