Прескочи до съдържание

Madrid-Terceira-Madrid+7нощувки за 99евро!


Препоръчани мнения

Нашите познати от румбо ми изпратиха тази оферта, лошото е, че има само 4 дати на такива цени.

21.01.2016 и 28.01.2016, 4 и 11.02.2016

http://www.rumbo.es/viajes/europa/portugal/azores/#

Хотела е в столицата. Може да се направи и разходка до втори остров без пари според новите им правила. Полетите са с SATA, от други градове и други дати цените са други.

Пробвах симулация за двама и цената си остана до края 198евро, вероятно ще изчезне бързо.

Сезона е лош, но цената е много блазнеща

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Офертата е чудесна! Мисля обаче, че разходката до втори остров за без пари е трудна работа. За жалост.

Условията на САТА , поне както аз ги разбрах, са да идваш от континентална Португалия и да ползваш безплатните вътрешни полети на Азорите за да се дислоцираш на друг остров но само в рамките на 24 часа от входния и 24 часа от изходния полет. Ако искаш да изкараш почивка на друг остров ще те закарат и ще те върнат без пари, но само в този времеви прозорец. Ако някой има друго тълкование ще се радвам да го сподели, че и мен ме гризе..

Но пък нищо не пречи да ползваш един безплатен както ти е удобно, а другия да си го платиш.

Всъщност ако съм разбрал правилно хотела е в столицата - Понта Делгада на Сан Мигел? Т.е. САТА са ок от всякъде. Стига да важи и за входящи полети от Мадрид.

---------

Разгледах в румбо - хотела е на Terceira, т.е. мисля няма вариант за два безплатни полета, но поне един би могло да се измуфти ;)

И пак, ако някой е имал вземане-даване със САТА за тия билети да сподели.

Редактирано от baiKolio
Връзка към мнение

Да, в случая няма да има безплатен полет, понеже полета е директен от Мадрид.

 

 

Видях, че си разбрал къде е хотела.

Връзка към мнение

Аз вече имам билети за юли с КЛМ CPH-AMS-LIS-PDL-LIS-AMS-CPH грешката с бизнес класата :)

Но не ми попречи да се облизвам на това предложение. Даже ако полетите се изпълняват от САТА можеше да си докарам някоя миля за безплатен вътрешен полет след авантосания :) :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.