Прескочи до съдържание

Идеи за по-евтини нощувки в Лондон?


tougherty

Препоръчани мнения

И аз ги гледах  тези дни, че сме пред една питанка и ние и попаднах на това:

 

 Ibis Styles London Excel  - 70 €  на вечер със закуски, но как е района и как стои въпросът с транспорта, ще ми е интересно и на мен.

Връзка към мнение

И аз ги гледах  тези дни, че сме пред една питанка и ние и попаднах на това:

 

 Ibis Styles London Excel  - 70 €  на вечер със закуски, но как е района и как стои въпросът с транспорта, ще ми е интересно и на мен.

Ами ако имаш конференция в близкия ExCel, става. За посещение с  цел обиколки не ми се струва много добър вариант, но вие може да си прецените - пусни си Street View и разгледай. Иначе има DLR наблизо. Ако така и така ще сте далече от центъра, атмосферата в близкия Гринуич отсреща през реката е по-добра.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Привет!

 

Предстои ни с цялото семейство пътуване до Лондон от 3-ти до 7-ми февруари 2017г.

През февруари 2016 спахме в Dover Hotel - B&B две нощувки за 250 паунда със закуска резервиран през Booking и останахме доволни.

 

Сега обаче няма свободна фамилна стая(4 човека) за всичките 4 нощувки и резервирах две двойни за 3-5 и фамилна за 5-7 на обща цена 700 паунда.

Резервирах също и фамилна стая в Comfort Inn Buckingham Palace Road за 616 паунда отново през Booking, но после намерих същата стая в Choice Privileges за 520 паунда...

 

Та питанката ми е, читав ли е този Comfort Inn? В него ли да остана или в Dover Hotel? Или да си търся нещо друго?!

Имам още доста време за размисъл, но читавите места за семейство с деца за спане около Виктория стейшън не са много.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

​ Бяхме в този хотел, Central Park Hotel, Нямам забележки. С включена закуска, с удобна връзка с автобусите за летищата. И дори може пешеходно да се стигне до централните забележителности.


 

Като че ли видях текст, че е безплатно влизането в тази зона, между коледните и новогодишните празници.

Редактирано от rdd
Връзка към мнение

Привет!

 

Предстои ни с цялото семейство пътуване до Лондон от 3-ти до 7-ми февруари 2017г.

През февруари 2016 спахме в Dover Hotel - B&B две нощувки за 250 паунда със закуска резервиран през Booking и останахме доволни.

 

Сега обаче няма свободна фамилна стая(4 човека) за всичките 4 нощувки и резервирах две двойни за 3-5 и фамилна за 5-7 на обща цена 700 паунда.

Резервирах също и фамилна стая в Comfort Inn Buckingham Palace Road за 616 паунда отново през Booking, но после намерих същата стая в Choice Privileges за 520 паунда...

 

Та питанката ми е, читав ли е този Comfort Inn? В него ли да остана или в Dover Hotel? Или да си търся нещо друго?!

Имам още доста време за размисъл, но читавите места за семейство с деца за спане около Виктория стейшън не са много.

 

Airbnb не ти ли се пробва? Утрепало се е за семейства с деца, а в Лондон има доста избор. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Airbnb не ти ли се пробва? Утрепало се е за семейства с деца, а в Лондон има доста избор.

 

Ами не е по-евтино от хотелите, които съм гледал, а аз съм се запънал да е точно в района на Виктория стейшън, което е и единственото ми твърдо условие.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нещо по-добро от Comfort Inn Buckingham Palace Road - 520 паунда за 4 нощувки за четирима?

Единствения недостатък, който почти всички споменават е шума от влаковете, но това нас не ни притеснява.

П.С. С безплатно анулиране поне до 31-януари-1-ви февруари

Редактирано от Light
Връзка към мнение

Нещо по-добро от Comfort Inn Buckingham Palace Road - 520 паунда за 4 нощувки за четирима?

Единствения недостатък, който почти всички споменават е шума от влаковете, но това нас не ни притеснява.

Разположението на хотела е много добро за обиколки.

Наблизо са метро + влакове, много автобуси, плюс това се стига и пешеходно до доста места.

Заведения за хранене и магазини също има.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Били сме в Comfort Inn Buckingham Palace Road преди 4-5 години. Самият хотел е ОК. Съвсем близо е до Виктория стейшън. Наистина има шум от влаковете, но за нас това не е било проблем. Иначе стаите са чисти. Не са огромни, но стават. Закуската тогава беше твърде бедна. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.