Прескочи до съдържание

милано -формула 1


emma_23

Препоръчани мнения

здравейте ! Предстои ми пътъване до Милано .Искам да посетим Формула 1 в Монца и шопинг в градчета близо до Милано . Ще съм ви много благодарна ,ако някой ми каже впечетления ,в коя част от града да си взема хотел ,как става трансфера от хотел до пистата на Манца и от хотела до аутлет .

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако полетите ви са до Бергамо, ако не се лъжа на самото летище има голям мол, който е доста популярен, чувал съм за хора, които ходят до там, пазаруват и се връщат. Сигурен съм, че ще се появи някой да сподели впечатления. Вече ако търсиш дизайнерски дрехи нямам абсолютно никаква представа. 

 

До градчето Монца има влакове, но предполагам ще има и автобуси и специално организиран транспорт от Милано за формулата. Няма информация още публикувана в сайта им, но това е линк от 2011, предполагам организацията ще е подобна: http://www.monzanet.it/en/show/800/F1%20Come%20Raggiungerci%20-%20EN

 

 

За формулата откровено завиждам :)

 

И добре дошла!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има голям мол точно срещу летището на 200-300 метра , но там няма да намериш дизайнерските марки ако това търсиш.

В Милано шопинг колкото искаш , но   евтините аутлети са далеч . Имат си шатъл бусове и отиваш сутринта  с връщане вечерта .

 

За да не се хабя да пиша ето ти направо линк към статия където нещата са в концентриран вид . В линковете към аутлетите ще намериш и опциите за транспорт до Милано :

 

http://www.capital.bg/light/istorii/2010/04/27/890502_autleti_milaneze/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

До Геноа има разположен на огромна площ аутлет - от пиле мляко има. ВКлючително и заведения за хранене. Има и повечето скъпи дизайнерски марки. Последното ни посещение на Формула 1, завърши точно там. Няма тръгване, отива целия ден. 

Връзка към мнение

До Геноа има разположен на огромна площ аутлет - от пиле мляко има. ВКлючително и заведения за хранене. Има и повечето скъпи дизайнерски марки. Последното ни посещение на Формула 1, завърши точно там. Няма тръгване, отива целия ден. 

Не разбрах само, ходихте ли на Формулата, или я заменихте за парцалки :D

Връзка към мнение

Не разбрах само, ходихте ли на Формулата, или я заменихте за парцалки :D

Хаха, две в едно - с новите парцалки на Формула. :P Накрая и с един болид с екстра, ако си бях тръгнала ...  :biggrin:

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

Март бяхме на състезания на Монца. Тогава стигнахме до пистата по друг маршрут - от жп. гара Бергамо до жп. гара Аркоре и малко пеша. Беше много готино минаването по  моста Сан Микеле (сводов мост от желязо) на р.Ада.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.