Прескочи до съдържание

Мама на трима


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

радвам се че ви открих :) прекрасен форум. адмирации за всички които допринасят той да е такъв.

 

С мъжа ми имаме 3 прекрасни момченца между 2 и 8 години. До преди да се родят децата пътувахме доста в чужбина. След като се родиха децата започнахме да пътуваме в Бг. Аз харесвам да имам всичко за децата под ръка и за това пътувахме с пълна кола в Бг. На мен много ми липсват пътешествията в чужбина и започваме да планираме пътуване, пък и децата порастнаха.

 

Планираме да отидем до Рим за 4-5 дни първата седмица на март и с нас ще бъде най големия ни син.

 

Не сме купили билети. Вероятно ще летим през Букурещ. Притеснявам се за децата които остават естествено, и ми се иска максимално да изчакам с билетите, но пък цените ще се вдигнат. Може би за помощ с билетите ще пусна нова тема.

 

Мечтая да може да пътуваме спокойно и с трите деца...не мога да си го представя обаче как се случва.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

 

 

Мечтая да може да пътуваме спокойно и с трите деца...не мога да си го представя обаче как се случва.

 С доста компромиси, но всеки следващ път е все по-лесно :)

Давай смело!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Щом си мaмa нa тримa със сигурност знaеш кaкво е компромис. Убеденa съм, че когaто се решите дa тръгнете с всички децa ще си изкaрaте стрaхотно. Добре дошлa и от мен :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хм, да, а ако беше мама на три...  :biggrin:

Кептън, ами ако тати на три....

Вчера в състояние на временно умопомрачение купих билети за Рим от Букурещ с Раян след 3 седмици за мен, голямата щерка (15) и двете ...... баби( ранните 60+ ) ......

Нали знаеш колелото на живота, след определена възраст започваш да се вдетиняваш.... та съм с три деца все едно :)

Днес малко взе да ме обхваща параноята :)

те така....

 

 

Упс, за малко да пропусна...

Добре дошла, мама на трима!

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Кептън, ами ако тати на три....

Вчера в състояние на временно умопомрачение купих билети за Рим от Букурещ с Раян след 3 седмици за мен, голямата щерка (15) и двете ...... баби( ранните 60+ ) ......

Нали знаеш колелото на живота, след определена възраст започваш да се вдетиняваш.... та съм с три деца все едно :)

Днес малко взе да ме обхваща параноята :)

те така....

 

 

Упс, за малко да пропусна...

Добре дошла, мама на трима!

Обикновено при две баби едната се пада тъща, което си е проблем :P

Аз с 3 деца се наемам, та и с 4, обаче с 2 баби- хич!

Смелчага си! ;)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Обикновено при две баби едната се пада тъща, което си е проблем :P

Аз с 3 деца се наемам, та и с 4, обаче с 2 баби- хич!

Смелчага си! ;)

Обаче пък бабите сигурно са много щастливи, браво на baiKolio!  :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Обикновено при две баби едната се пада тъща, което си е проблем :P

Аз с 3 деца се наемам, та и с 4, обаче с 2 баби- хич!

Смелчага си! ;)

 

Затова и многоженството не трябва да е подсъдно - какво по-голямо наказание за човек от това да има повече тъщи.

 

Двете баби се неутрализират една друга - всяка внимава както да каже, да не стане беля. Оставяш ги сами и няма по-голяма комедия за зрителите.

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Добре дошла!

 

Броят на майките на 3 деца във форума се увеличи.

Търси се майка на 4!

 

Някоя от майките с 3 може да грабне наградата!...след ~9 месеца  :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Кептън, ами ако тати на три....

Вчера в състояние на временно умопомрачение купих билети за Рим от Букурещ с Раян след 3 седмици за мен, голямата щерка (15) и двете ...... баби( ранните 60+ ) ......

Нали знаеш колелото на живота, след определена възраст започваш да се вдетиняваш.... та съм с три деца все едно :)

Днес малко взе да ме обхваща параноята :)

те така....

 

 

Упс, за малко да пропусна...

Добре дошла, мама на трима!

 

Не се коси, има лек! Пращаш бабите да покажат на детето Ватикана и да поизчакат там повечко. Може пък да видят и папата! А ти фащай към Трастевере ;)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.