Прескочи до съдържание

Пътувам лежерно......


Препоръчани мнения

Следващото пътуване е Букурещ през Доха до  Манила, седмица във Филипини, после ХК, Шънджън, пак Филипини, после отново Китай но Шанхай и Самън (Xiamen, Futian province) и отново Филипини-за филипини имам букнати само първи нощувки от първото влизане и накъдето ме отведе вятъра общо 15 дни са за почивка. Виждам че си била във Филипини и ХК.

 

 

Октомври месец бях в Ксиамен (Xiamen) страхотно място. 

 

Аз също съм по лежерното пътуване. Покриването на забележителности не ме привлича, още по-малко тълпите с туристи.  Най-вече обичаме да се връщаме с мъжа ми на едни и същи места, например в Япония сме били 5 пъти, вярно че пътуваме и по работа, а това много помага. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Октомври месец бях в Ксиамен (Xiamen) страхотно място. 

 

Аз също съм по лежерното пътуване. Покриването на забележителности не ме привлича, още по-малко тълпите с туристи.  Най-вече обичаме да се връщаме с мъжа ми на едни и същи места, например в Япония сме били 5 пъти, вярно че пътуваме и по работа, а това много помага. 

Знаех си аз че не съм сам тук :) а като бях в Токио първите три дни не можех да сваля глупавата усмивка от лицето си, чак ме болеше вечер, и аз бях по работа, ама само в началото :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.