Прескочи до съдържание

Наемане на кола в Бергамо без кредитна карта?


Препоръчани мнения

Здравейте, имаме проблем. Наехме 2 коли за бергамо обаче се сетих че нямам книжка  (в англия е) и не ми дават аз да направя резервацията, а жена ми да кара защото кредитната карта в която блокират пари е на мое име а трябва да е на името на главния шофьор. А отделно от това блокират между 1300 евро и 2000 евро което е страшно много. Та въпроса ми е някой знае ли начин по който да си наемем кола в италия (бергамо по-скоро) без да има такива безумни условия.....

Все си мисля, че не може да няма варианти, аз просто не мога да ги намеря.....

Връзка към мнение

Здравейте, имаме проблем. Наехме 2 коли за бергамо обаче се сетих че нямам книжка  (в англия е) и не ми дават аз да направя резервацията, а жена ми да кара защото кредитната карта в която блокират пари е на мое име а трябва да е на името на главния шофьор. А отделно от това блокират между 1300 евро и 2000 евро което е страшно много. Та въпроса ми е някой знае ли начин по който да си наемем кола в италия (бергамо по-скоро) без да има такива безумни условия.....

Все си мисля, че не може да няма варианти, аз просто не мога да ги намеря.....

 

Става само и единствено с индивидуално разпитване на фирмите, които дават под наем на Бергамо. Драсни един имейл, обясни им казуса, и виж какво ще кажат. Ето списък с компаниите, които дават коли там: http://www.orioaeroporto.it/en/car-rental/

 

Голямата сума за блокаж може да се свали като се купи допълнителна застраховка на място от доставчика. Попитай ги и за това. 

 

Може и някой друг да се е сблъсквал с твоя проблем, дано се включи. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.