Прескочи до съдържание

В пещера ли съм живял?


Препоръчани мнения

Привет Магеланци,

 

Позволете да ви се представя. Наскоро попаднах на форума ви след случайно търсене в интернет и го намерих за много полезен и интересен. То аз в случайности не вярвам, но това е друг въпрос.

 

Казвам се Митко, на 26, от София. Когато не живея пътувайки, планирам следващо пътуване живеейки :) Засега съм пообиколил доста места в Европа, но извън нея съм имал възможността да посетя единствено един малък карибски остров на няколко километра от Венецуела. И азиятската част на Истанбул хаха

 

Много обичам да карам колело в града или да се спускам в планината. Занимавам се с йога чат-пат. Обожавам българските народни танци и сърчицето ми трепва като чуя "Що имала късмет Стамена". Краката ми заиграват сами. Сериозно, от една година съм редовен в залата (дори аз не вярвам, затова ви убеждавам толкова настоятелно). Не мога без книги, кино и театър. И бири в Борисовата. Иии нашия бял (не че има други цветове) самоед Макси.

 

Това е во кратце моето curriculum vitae. Прозаичен свят без нови места и хора, лиричен - когато съм на път и се запознавам и опознавам и оставям нещо от себе си там.

 

PS. Е, как можах да забравя?!? Колекционирам пощенски картички, обичам да изпращам и да получавам. Събирам само такива, изпратени по пощата от съответната държава. Ако има други с такова странно хоби, ще се радвам да започна да изпращам и до вас и също да получавам вашите местонахождения в пощенската си кутия.

Редактирано от seagull_29
  • Харесвам 33
Връзка към мнение

Чудесно! Понеже си нов и не си зaпознaт: мaгелaнци ми носят мaгнити кaто ходят някъде, aмa и кaртички приемaм ;)

Шегaтa нaстрaнa, добре дошъл :)

 

Да, а който е живял в пещера, ти носи пещерска гроздова :)

Ние вече лепим магнити по бойлера :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Привет Магеланци,

Обожавам българските народни танци и сърчицето ми трепва като чуя "Що имала късмет Стамена". Краката ми заиграват сами.

Добре дошъл :)

Значи ще тропкаме Стамена заедно ;)  Поздрав иха

Връзка към мнение

Да, а който е живял в пещера, ти носи пещерска гроздова :)

Ние вече лепим магнити по бойлера :)

Ние па, специаааално сме си купили квадратен бойлер, за по-прегледно. И сме си го турИли по средата на банята, че да се види от всички страни. ;) ;) ;)И си водим гостите първо таааам.

Добре дошъъъл, Чаек!

Абе, на чайката :unsure:  :unsure:  :unsure:  така ли се вика мъж и?

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

По-скоро гларус, но асоциациите не са вдъхновяващи. :)

 

Добре дошъл... последно живял ли си в пещера?

Тук има и други фенове на беседките в Борисовата.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Значи ще тропкаме Стамена заедно ;)  Поздрав иха

 

Чух тази песен за пръв път преди 3 часа и не ми излиза от главата. Повече от страхотна!! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ехаа, благодаря за топлото посрещане!

 

Добре дошъл! Веднага се записвам в схемата с картичките :)

 

Супер, има други заинтересовани. Разменяме адреси и до скоро писане!

 

Чудесно! Понеже си нов и не си зaпознaт: мaгелaнци ми носят мaгнити кaто ходят някъде, aмa и кaртички приемaм ;)
Шегaтa нaстрaнa, добре дошъл :)

 

Магнити купувам само ако нещо много ми хареса, просто през цялото време съм се заплеснал в картичките и чашите :) Но ще преговаряме

 

 

Да, а който е живял в пещера, ти носи пещерска гроздова :)

 

:lol:  не знам как да отговоря, напълно съм съгласен

 

Добре дошъл :)

Значи ще тропкаме Стамена заедно ;)  Поздрав иха

 

Благодаря! Слушам я по няколко пъти на ден. А ето и танца в изпълнение на нашата група (къде за радост, къде за съжаление, но мен ме няма) -

 

Освен Стамена, обичам да тропкам още Варимезово, Дуна иде, Петрунино, Сатовчанско, Невено моме, Граовско, Ситно Шопско, Циганско, Гъмзовяна, Чичово, Еленино, Кате Кате, Мелнишко, Ширто, Гинка, Ръка, Старо Банско...... и още и още...

 

 

Добре дошъъъл, Чаек!

Абе, на чайката :unsure:  :unsure:  :unsure:  така ли се вика мъж и?

 

Приятно ми е, Чайката. Джонатан Ливингстън Чайката. ;)

 

Добре дошъл... последно живял ли си в пещера?
Тук има и други фенове на беседките в Борисовата.

 

Предстои да разбера, моля помагайте, нали за това сме се събрали :D

 

На беседките, на полянките, на езерцето с лилиите, на Слончето :) Добре ще е ако има

 

Чух тази песен за пръв път преди 3 часа и не ми излиза от главата. Повече от страхотна!! 

 

А когато е в комбинация с танца (и знаеш как да го играеш), чувството е неописуемо. Много се радвам, че преоткрих българската музика и фолклор.. Другата народна песен, която на мен дълго време не ми излизаше от главата, след като я чух е "Заспала Стана Чичина" -

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

По-скоро гларус, но асоциациите не са вдъхновяващи. :)

 

Най-смешното е, че няма нищо морско в мен, освен че живея за лятото и мечтая за море и океан през цялото време. А дори не мога да плувам :lol: за това пък наскоро се научих да летя :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз съм си истинска чайка от Варна. :) Но не мога да летя, все се каня да скоча от моста с бънджи, да видим кога. За плуването, хахахаа морето е мой дом.

Редактирано от Tedy
Връзка към мнение

Здравей, Митко и добре дошъл. Веднага те познах по картичките :) Не си сам в това странно хоби. То пак си е вид пътуване.

И както се казва в един популярен сериал: Това съм аз ЛьоКлер, и аз да кажа: Това съм аз, която спечели томболата ти в международната група за картички.

Много забавления ти желая и смели мечти!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравей, здравей!

Аз картички не събирам, но много се раздвам на хора като теб - с красиви хобита и занимания. Ако искаш японска картичка - имаш я!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравей, здравей!

Аз картички не събирам, но много се раздвам на хора като теб - с красиви хобита и занимания. Ако искаш японска картичка - имаш я!

Благодаря, имам няколко приятеля в Япония и няколко картички от там, но майка ми ме е възпитала картички да не отказвам :) така, че много бих се радвал - само кажи и си пускам адреса на лично

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.