Прескочи до съдържание

По-добра организация на форумите


Препоръчани мнения

Здравейте Георги, аз имам една молба, ако е възможно и не е против Вашата организация на сайта: В момента се интересувам от Екскурзия в Лондон. За да се запозная с всичко изписано за Лондон, последните дни прекарвах по цял ден пред компютъра за да намирам темите в общият раздел "Европа". Само адмирации за хората, които помагат в такива случаи. Въпросът ми е следният: Може ли всичко написано за Лондон в раздел "Европа" да се отдели в тема "Лондон" или "Великобритания", така както има теми за други европейски страни? Така ще бъде по-лесно на тези, които се интересуват в определен момент, около пътуване до Лондон или Великобритания, да намират бързо отговорите на въпроси, които са задали на по-осведомените по различни въпроси. Предварително благодаря.

Не знаех в кой форум да задам този въпрос. Дано съм улучила мястото.

Редактирано от rdd
Връзка към мнение

Здравейте Георги, аз имам една молба, ако е възможно и не е против Вашата организация на сайта: В момента се интересувам от Екскурзия в Лондон. За да се запозная с всичко изписано за Лондон, последните дни прекарвах по цял ден пред компютъра за да намирам темите в общият раздел "Европа". Само адмирации за хората, които помагат в такива случаи. Въпросът ми е следният: Може ли всичко написано за Лондон в раздел "Европа" да се отдели в тема "Лондон" или "Великобритания", така както има теми за други европейски страни? Така ще бъде по-лесно на тези, които се интересуват в определен момент, около пътуване до Лондон или Великобритания, да намират бързо отговорите на въпроси, които са задали на по-осведомените по различни въпроси. Предварително благодаря.

Не знаех в кой форум да задам този въпрос. Дано съм улучила мястото.

Утре пътувам, но като се върна ще седна да напиша малко инфо за Лондон и да отделим темите, ако е възможно. :)

Връзка към мнение

Всичко е въпрос на технологично време, което ми е адски кът напоследък. Мисля, че точно Лондон/Великобритания ще ни е следващата секция, но кога ще стане, не мога да ти кажа. До тогава ползваш търсачката и така. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.