Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте! 

Казвам се Александра, на 26 г.

 

Въпреки че имам регистрация тук от май месец миналата година, до сега не съм се осмелявала да се представя. :) 

До този момент съм посетила не много места, но все пак: Букурещ, Постойна, по-голямата част от Швейцария, Дивон, Thonon-les-Bains, Лондон, Брюксел, Малдивите, Милано, езерата Комо и Маджоре, Гърция, Виена, Будапеща.

 

В близките два месеца със съпруга ми ни предстои пътуване до Барселона и Дубай. 

 

Тук е моментът да спомена, че Жоро /Георги Матеев/ ни помогна много да намерим прекрасни оферти за хотелско настаняване в Брюксел, Барселона и Дубай. Искам специално да му благодаря за отзивчивостта и търпението! :) 

 

Имам желание да посетим също Занзибар, Нагано и Токио, Пукет, Лисабон, Париж, Рим, Лапландия... всъщност иска ми се да отида на толкова много места... за съжаление не винаги има човек време и възможност, особено когато не работи за себе си. :( 

 

В общи линии е това... надявам се да съм по-активна вече, а ако някой иска да споделя мнение за някои от посетените места, винаги съм насреща! 

 

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Хауаааай. Добре дошла  :) Интересно защо точно Нагано. За мен разбира се то е знаково, заради един момент от зимната олимпиада 1998г., но иначе?

Връзка към мнение

Хауаааай. Добре дошла  :) Интересно защо точно Нагано. За мен разбира се то е знаково, заради един момент от зимната олимпиада 1998г., но иначе?

 

Привет! :)

Ще отговоря със снимка на въпроса за Нагано :lol:  :

MG-8252.jpg

Редактирано от Brilqntin
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Ахаа, да известни маймуни, а пък рекламата с тях, която я въртят по телевизията е дело на екип, в който участва и сестра ми. Е дано отидеш един ден. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Е, признавам, че когато я видях тази реклама, проверих моментално къде мога да се срещна с тези маймунчета!  :lol:

Дано скоро имам тази възможност! Благодаря! :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла!

Като ти гледам плановете разбирам,че не пишеш,но четеш.

След два месеца ще дам отчет за маймунския парк.Включил съм го в програмата още преди рекламата.Мисля да го съчетая с един онсен.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Е къде е Нагано, на едни 300 евро с малко повече късмет :) Добре дошла.

О, да! :) Точно на такъв късмет разчитам и очаквам :) 

 

 

Добре дошла!

Като ти гледам плановете разбирам,че не пишеш,но четеш.

След два месеца ще дам отчет за маймунския парк.Включил съм го в програмата още преди рекламата.Мисля да го съчетая с един онсен.

 

Добре заварила! 

Да, следя с интерес темите! Задължително трябва да го съчетаеш, до колкото знам по някое време пътят се разделя и надясно поемаш за човешкия онсен, а наляво за маймунския.  ^_^

С нетърпение ще очаквам мнение и коментар след това!

 

 

Добре дошла , Александра !

 

attachicon.gif 017a - Snow Monkey Park (90).JPG

 

С пожелание, ти да можеш да гушнеш една от тези снежни маймуни....

 

 

О, благодаря! Прекрасна снимка!  ^_^ Виждам, че е направена в по-топло време, което ме навежда на мисълта, че явно могат да бъдат видяни по всяко време на година!  :)

Връзка към мнение

И сега като новата линия на шинкансена минава през Нагано за Каназава, от там Киото, Нара и Осака та чак до Хирошима. И тъй-тъй сме дотам стигнали - ей го де е Кюшу с онсените в Беппу и красивата Фукуока, пък от там до Окинава никак не е далеч....ха добре дошла с една дума! (така де - две думи) :)

 

Как така само Токио и Нагано <_< !

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.