Прескочи до съдържание

Някой за Париж??


Препоръчани мнения

На някой ходи ли му се в Париж ? Април, май, юни- някой от тези месеци? 

Нямам конкретни дати, нито нещо специално запланувано. Очевидно нямам и компания :D 

Може сами да организираме екскурзията ( никога досега не съм го правила, както и никога не съм била във Франция.Също така никога не съм търсила компания за някъде по интернет :rolleyes:  ) Или пък с някоя агенция.  Идеята ми е нещо от сорта на 3,4,5 дни? Според зависи както се разберем.  :rolleyes:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Аз съм "ЗА". Може и да се съберем повече хора. Аз тъкмо гледах билетите за майските празници - има по 100-тина евро, като могат да се смъкнат още през различните сайтове. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте!

Аз ще съм в Париж от 21 до 27 март, ако сте по това време там, може да разглеждаме заедно. Самолетните ми билети отиване и връщане излязоха 140 лв. само с ръчен багаж.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Емил Любенов

На някой ходи ли му се в Париж ? Април, май, юни- някой от тези месеци? 

Нямам конкретни дати, нито нещо специално запланувано. Очевидно нямам и компания :D 

Може сами да организираме екскурзията ( никога досега не съм го правила, както и никога не съм била във Франция.Също така никога не съм търсила компания за някъде по интернет :rolleyes:  ) Или пък с някоя агенция.  Идеята ми е нещо от сорта на 3,4,5 дни? Според зависи както се разберем.  :rolleyes:

С жена ми много искаме да отидем, но по-скоро края на август, началото на септември сме свободни :)

Връзка към мнение

И аз съм от желаещите, поне двама сме...Ще ви следя дали ще мога да се класирам за вашите дати, че при мен е малко сложно...

 

p.s. Аз съм само за вариант без агенция...

Редактирано от Ивайла
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, Аз бих искала да отида в Париж в началото или средата на май .  Но групата, която бихте сформирали както прочетох по диагонал , не разбирам на колко години сте. АЗ съм на 60 и може да имате против ако се присъединя. Интересувам се от историческите забележителности на града.

Редактирано от svetla_037
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.