Прескочи до съдържание

София - Малдиви 318 Евро с flyDubai


Препоръчани мнения

Е хора, направо ме размечтахте.... Билет до Малдивите -  сега видях през Доха за 500 евро с Катар..... :O  :rolleyes:  :O  :rolleyes: ..

Искам, искам много, ама много ми се ходи!!!

Отворихте ми очите, БЛАГОДАРЯ!!!!!

Вече съм сигурна, че може да ми се случи и на мен.... :wub:  :wub: 
:wub: 

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Към пътуващите 6 колеги на 22.01.17 - 01.02.17. Видяхте ли, че издърпаха полета Дубай-Мале и сега имаме само 20 минути за прекачване?

 

edit:

объркал съм, обратния полет е променен. Чичови работи  -_- 

Редактирано от чичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е хора, направо ме размечтахте.... Билет до Малдивите -  сега видях през Доха за 500 евро с Катар..... :O  :rolleyes:  :O  :rolleyes: ..

Искам, искам много, ама много ми се ходи!!!

Отворихте ми очите, БЛАГОДАРЯ!!!!!

 

Вече съм сигурна, че може да ми се случи и на мен.... :wub:  :wub:  :wub:

 

Разбира се, че ще ти се случи ако го искаш! Сега е по-достъпно от всякога. Моят билет с Катар излезе 1085 лв. края на Юли. Така че моят съвет е - давай смело без да се чудиш много :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Към пътуващите 6 колеги на 22.01.17 - 01.02.17. Видяхте ли, че издърпаха полета Дубай-Мале и сега имаме само 20 минути за прекачване?

 

Аз както гледам разписанията, FZ559 излита за Мале в 01:30, при положение, че София-Дубай FZ758 каца в 22:05, предния ден.

 

h225PIw.png

Редактирано от xisba
Връзка към мнение

Нощес ми пратиха това за връщането MLE - SOF на 01.02.2017:

 

Hello,

Please note that your flight number and the departure time of your flight have changed. Due to changes to our schedule your flight will now make a one-hour stopover in Colombo (CMB) before continuing to Dubai (DXB) and you will arrive in Dubai earlier than previously scheduled.

New flight number: FZ 555
New departure time: 22:25
New arrival time: 04:30

 

Не знам как да реагирам...

Връзка към мнение

Нощес ми пратиха това за връщането MLE - SOF на 01.02.2017:

 

Hello,

Please note that your flight number and the departure time of your flight have changed. Due to changes to our schedule your flight will now make a one-hour stopover in Colombo (CMB) before continuing to Dubai (DXB) and you will arrive in Dubai earlier than previously scheduled.

 

New flight number: FZ 555

New departure time: 22:25

New arrival time: 04:30

 

Не знам как да реагирам...

И ние имаме същото съобщение. Ще помислим как да обърнем нещата в наша полза обаче ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И какъв точно ви е проблема? Полетът от Дубай за София не е ли в 10:50?

Мисля че е ясно - изяждат ни от времето и висим 1 час на летището в Шри Ланка.

Връзка към мнение

Нощес ми пратиха това за връщането MLE - SOF на 01.02.2017:

 

Hello,

Please note that your flight number and the departure time of your flight have changed. Due to changes to our schedule your flight will now make a one-hour stopover in Colombo (CMB) before continuing to Dubai (DXB) and you will arrive in Dubai earlier than previously scheduled.

 

New flight number: FZ 555

New departure time: 22:25

New arrival time: 04:30

 

Не знам как да реагирам...

 

Ами никак не реагирай. Освен ако за теб е проблем да си тръгнеш от Малдивите 3 часа по-рано, де :)

 

 

И ние имаме същото съобщение. Ще помислим как да обърнем нещата в наша полза обаче ;)

 

Не мисля, че имате шанс да получите нещо повече от снимка пред знамето :) Но не пречи да пробвате, де.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

 

 

 

Не мисля, че имате шанс да получите нещо повече от снимка пред знамето :) Но не пречи да пробвате, де.

 

Ако има шанс да ни оставят на Малдивите още един ден заради направената от тях промяна няма да е лошо :)

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не мисля, че имате шанс да получите нещо повече от снимка пред знамето :) Но не пречи да пробвате, де.

Няма драма, хората са дали опции във втори и-мейл:

 

You are confirmed on this flight however if the updated booking isn`t suitable please call the flydubai Contact Centre on 600 54 44 45 within the UAE or +971 600 54 44 45 outside the UAE and they will be able to discuss the following options with you:

 

Option 1

You can re-book on another flydubai flight (subject to availability) to the same destination without penalty and transfer any optional extras you pre-purchased with the original booking to the new booking.

 

Option 2

You can cancel your booking and flydubai will issue a voucher (by email) for its full value. This voucher (valid for 12 months) can be used for future travel with flydubai and can be redeemed online at flydubai.com, through the Contact Centre or via one of flydubai's travel partners.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Щастливеца

На мен ми натрапиха допълнително отиване до Коломбо . Дали ще се навият да ми разрешат по продължително оставане там.

Връзка към мнение

И аз имам същите два мейла. 

Просто излитаме от Мале по-рано, спираме в Шри Ланка и кацаме в Дубай горе-долу по същото време както и по предния график.

 

 

Ако има как да си направя един ден престой в Шри Ланка или още по-добре в Дубай, то пишете, но едва ли.

Редактирано от vutov87
Връзка към мнение

Ако се тръгва към 2 часа по-рано, пробвайте да промените както на вас ви харесва. Не е сигурно че ще стане, ама можете да изтъкнете, че примерно сте на някой остров и няма начин да стигнете по-рано в Мале навреме за полета, такива неща. Ако не си поискаш няма кой да ти даде. Само че доколкото виждам, полетите са през ден, разгледайте графика преди да искате нещо.

От друга страна до тогава има почти година, това надали ще е единствената промяна.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Щастливеца

Ако се тръгва към 2 часа по-рано, пробвайте да промените както на вас ви харесва. Не е сигурно че ще стане, ама можете да изтъкнете, че примерно сте на някой остров и няма начин да стигнете по-рано в Мале навреме за полета, такива неща. Ако не си поискаш няма кой да ти даде. Само че доколкото виждам, полетите са през ден, разгледайте графика преди да искате нещо.

От друга страна до тогава има почти година, това надали ще е единствената промяна.

Ако не се кача на полета от Мале до Коломбо според мен автоматично ще анулират останалите ми полети. Ще им пиша но се съмнявам в успеха си. Благодаря ти все пак , че бях решил да не им пиша изобщо.
Връзка към мнение

Нямам предвид да не се качиш, а да им се обадиш за промяна, предвид, че са си променили разлисанието.

Връзка към мнение

Нямат ли мейл за връзка, че гледам Теленор искат по 1.77 лева на минута за разговор?

Имат форма за изпращане на съобщения: https://www2.flydubai.com/en/contact/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.