Прескочи до съдържание

Sofia - Kuwait - Sofia 164 Euro


Препоръчани мнения

Емил Любенов

Авиокомпания: flydubai


Маршрут:: Sofia, Dubai, Kuwait, Dubai, Sofia


Цена:: 164


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 21.12.2016


Примерна дата на връщане:: 27.12.2016


Сайт за резервиране:: flydubai.com


Период на резервация:: до 14.03.2016


Период на пътуване:: 10.03.2016 - 25.03.2017

Приятели, мисля че тази цена си заслужава, ако има желаещи да прекарат там Коледа. Цената е през сайта на flydubai.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Ми супер е ценичката, като се има предвид, че за едни и същи дати София-Дубай-София е 190Е, а до Кувейт е 164.

Според мен де, че флай-титаните могат да рекат друго. ;)

Връзка към мнение

За там не трябват ли визи?

 

 

ДОКУМЕНТИ ЗА ПЪТУВАНЕ И ВИЗОВ РЕЖИМ

Българският паспорт трябва да е със срок на валидност най-малко шест месеца от датата на влизане.

Предварителни ваксинации не са необходими. Досега медицинските застраховки не са задължителни, но за сигурността на пътуващите са препоръчителни.

Визи на граждани на повечето държави от ЕС, включително и на български граждани могат да бъдат издадени на аерогарата при влизане в Кувейт срещу 6 кувейтски динара (16 евро). Това са визи с цел туризъм или гостуване при близки или роднини. В случай на пътуване за Кувейт с цел работа визата следва да бъде получена предварително от посолството на Кувейт в страната на пребиваване. Кувейтските визи се издават на отделни формуляри и не се полагат в паспорта. Те следва да бъдат пазени до напускането на Кувейт.

http://www.mfa.bg/index.php?page=120&staticpage=findanembassy&posolstvo=86

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.