Прескочи до съдържание

Пълно слънчево затъмнение от борда на самолета


Topfly

Препоръчани мнения

Полетът на 8-ми март на Alaska Airlines от Анкъридж до Хонолулу специално е закъснял за да могат пътниците да хванат пълното слънчево затъмнение над Тихия океан.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YBoa81xEvNA

 

Пълно слънчево затъмнение и от борда на Луфтханза през 2015 година

 

https://www.youtube.com/watch?v=edsjvlTlWfg

 

Аз за сега само веднъж през живота си съм виждал пълно слънчево затъмнение, но много ми се иска поне още веднъж да видя.

 

Който го интересува къде ще бъдат следващит 5 пълни слънчеви затъмнения, може да види тук

 

 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Гледах този клип преди ден-два. Чудех се как екипажът е накарал пътниците да си стоят по местата, а да не се скупчват по прозорците, за да не нарушат баланса на машината.

Връзка към мнение

Гледах този клип преди ден-два. Чудех се как екипажът е накарал пътниците да си стоят по местата, а да не се скупчват по прозорците, за да не нарушат баланса на машината.

 

Аз същото си го мислех, но вероятно са предупредили пътниците да не стават докато мине слънчевото затъмнение или пилота е включил сигнала всички пътници да седят с вързани колани.

Връзка към мнение

...

 

Който го интересува къде ще бъдат следващит 5 пълни слънчеви затъмнения, може да види тук

Погледнах за другата година и се оказа, че ще се вижда и в Европа - понеже е лесно достижима по всяко време. :)

 

Сега остава да намеря няколко ентусиаста и да определим място, където да отидем и видим отново слънчево затъмнение.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.