Прескочи до съдържание

Гренландия


Прасунсен

Препоръчани мнения

Ами те Гренландия не са и скандинавска държава, ако трябва да сме точни :D

Нали Гренландия е част от Дания, това не я ли прави скандинавска страна поне в политическо отношение, ако не в географско?

 

П.П. Докато бяхме в Исландия ни попаднаха едни брошури за екскурзийки до там. Изглеждаше страхотно. Понякога си ги преглеждам, голяма красота :rolleyes:

Извинявам се за офтопика :blush:

Редактирано от danimarkova
Връзка към мнение

Нали Гренландия е част от Дания, това не я ли прави скандинавска страна поне в политическо отношение, ако не в географско?

 

П.П. Докато бяхме в Исландия ни попаднаха едни брошури за екскурзийки до там. Изглеждаше страхотно. Понякога си ги преглеждам, голяма красота :rolleyes:

Извинявам се за офтопика :blush:

 

По-скоро не, според мене http://en.wikipedia.org/wiki/Scandinavia

 

Иначе да, има доста полети от Кефлавик към Гренландия, и ние ги гледахме :) За съжаление ни беше и извън времето, и извън бюджета

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Като се е отворила приказка за Гренладния, разгледайте сайта на Владимир Донков

Ооооо..аааа....не знам за Свалбард, но за Гренландия ще се организирам... :rolleyes:

Връзка към мнение

Ти прочети как ги е снимал тия красоти и май ще ти мине мерака :-)

Човека е истински фотограф с хъс, аз и в най-мераклийските ми периоди не съм и сънувал дас се чанча така.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ти прочети как ги е снимал тия красоти и май ще ти мине мерака :-)

Човека е истински фотограф с хъс, аз и в най-мераклийските ми периоди не съм и сънувал дас се чанча така.

Всъщност мерака май ще ми мине от цената на билетите до там :D Още от брошурите съм наясно..

Нямам амбиция за такива снимки, камо ли пък да настигам професионален фотограф ;) Колкото - толкова

Връзка към мнение

А, цените не могат да ми попречат на мерака, при достатъчно желание начини се намират.

Нямам предвид само снимките, да стигнеш до мястото само не е лесно, естествено да направиш хубава снимка е още по-трудно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, така е! Влияят ми цените и още как, но пък намират се начини както казваш!

Ще видим, ако стигна до там, какво ще успея да видя. Някой ден, надявам се, засега само набелязвам :P

Редактирано от danimarkova
Връзка към мнение

Всъщност мерака май ще ми мине от цената на билетите до там :D Още от брошурите съм наясно..

Нямам амбиция за такива снимки, камо ли пък да настигам професионален фотограф ;) Колкото - толкова

E то само апаратът Хаселблад струва около $20K ... :rolleyes:

(не че за хубави снимки е нужен непременно и само суперскъп апарат)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не знам защо, но ми се струва, че времето е спряло по тези места. Изглежда ми тъжно и пусто, без капчица атмосфера. Но, човек трябва "всичко" да види. :rolleyes:

Връзка към мнение

Не знам защо, но ми се струва, че времето е спряло по тези места. Изглежда ми тъжно и пусто, без капчица атмосфера. Но, човек трябва "всичко" да види. :rolleyes:

Не, не е така. :)

Преди да тръгнем за Исландия и на мен така ми изглеждаше, но на живо се оказа друго. Цветните къщи, прекрасната и запазена природа са нещо което всява атмосфера. Предполагам, че и в Гренландия ще е така. Не че е задължително човек всичко да види, но има си период за различните видове пътешествия. Аз например рязко се отказах от Куба, бях почти готова да купувам билети, когато Исландия ми се видя по-привлекателна. Явно съм в такъв период :rolleyes:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не, не е така. :)

Преди да тръгнем за Исландия и на мен така ми изглеждаше, но на живо се оказа друго. Цветните къщи, прекрасната и запазена природа са нещо което всява атмосфера. Предполагам, че и в Гренландия ще е така. Не че е задължително човек всичко да види, но има си период за различните видове пътешествия. Аз например рязко се отказах от Куба, бях почти готова да купувам билети, когато Исландия ми се видя по-привлекателна. Явно съм в такъв период :rolleyes:

Съгласих се! Вероятно "на място" нещата изглеждат различни. И да, наистина бих видяла "всичко", което имам възможност. Само средства биха ме отказали, ако не ми достигат, да посетя някое ново местенце. :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 6 години по-късно ...

Здравейте, магеланци. Моят приятел и голям пътешественик Павел Нанков ще има презентация в сряда на 11 септември за Гренландия. Слагам линк тук за събитието Цък. Събитието е във фейсбук и от там се резервират билети. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.