Прескочи до съдържание

Помощ за Музея на авиацията


captain_oveur

Препоръчани мнения

:( Сигурно знаете, че в музея имаше инцидент тия дни...

 

 

12.03.2016 г.

В навечерието на 25-ата годишнина Музеят на авиацията претърпя тежка загуба – след избухналия пожар в критично състояние са самолетите ЛАЗ 7-М, ПО-2 и възстановките на КБ-1 Пеперуда, Албатрос и недовършения ДАР-1. Екипът на Музея на авиацията е в шок от случилото се – споделиха колеги от пристигналия веднага от София екип от НВИМ. За всички нас, работещите в музея, които го възприемаме като наш дом, случилото се е лична загуба.

Нека всички заедно подкрепим Музея на авиацията в усилията да възстановим пораженията и да посрещнем годишнината, вгледани в бъдещето.

Сметката в лева за набиране на средства за възстановяване на експонатите е:

Национален военноисторически музей

УниКредит Булбанк

BG10UNCR96603107052411

 

http://www.airmuseum-bg.com/

 

:(

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Това вече е принцип, който  е безумен за мен. Искат дарения отвсякъде. Това ли е единствения възможен начин? Не обичам да подкрепям подобни инициативи, но го правя защото  няма алтернативи, и защото алтернативите , странно, но факт, не се харесват. Имам предвид - по-добре в тези случаи да се  отправят искания, подписки или каквото  трябва (не знам всичките методи), но да се изисква "счупеното" да бъде поправено.

Редактирано от Asterisk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.