Прескочи до съдържание

Рим - Южна Африка - Банкок [- Рим]: ~294 €


Препоръчани мнения

Ако имате виза за ЮАР и ви се пие бира в компания - от Рим прескачате до Южна Африка, забирате Домосед и отпрашвате към Тайланд :)

 

post-116-0-83925900-1457973942_thumb.jpg

 

Дати има много, чак до декември, без юли и август.

Резервирането може да стане през Momondo, Expedia, Flugladen, Budgetair... :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Вярно, че написах заглавието малко подвеждащо, но в описанието на маршрута и на изображението се вижда, че връщането е в Рим :)

Връзка към мнение

Оле... много е евтино, има и с други градове играчка.

PS: Някой дали успя да нацели и такива хубави дати за Октомври, Ноевмри, все към 400 евро ми ги дава.

Редактирано от MARTiNSHO
Връзка към мнение

Може и с връщане в Милано. В комбинация с бъдещите полети на ryan се получава много хубавата цена  331 € от София.

16.11 - 30.11 sof - mxp през jetcost.fr -> bravofly 21€. mxp - jnb 16.11, dur - bkk 21.11, bkk - mxp 29.11 през expedia.de 310€ Или общо 331 €

Много сложно го написах, надявам се да го разберете.

Ето два скрийншота:

post-145-0-24736300-1457985045_thumb.png

post-145-0-04072200-1457985067.png

Редактирано от Костов
  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Букнато през еxpedia! (eDreams ми скъсаха нервите, въпреки че даваха едва 255 евро) Получих билети на Emirates.

Сега да видим, кога ще загреят, колко зверски са си омазали тарифирането (набиват ми се на очи поне три сериозни грешки в тарифирането на този маршрут) :)

Дано да признаят билетите...

************

Тръгвания: Милано или Рим- цената мърда само с 4-5 евро;

Пристигането в Тайланд може да е на Пукет или Банкок- цената мърда само с 4-5 евро;

За 18те часа висене на Адис Абеба на прибиране може да се вземе транзитна виза за 20$ и да се иде до града.

Редактирано от mitkobiker
  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Нещо явно не правя както трябва, защото цените нямаха нищо общо. Дори като коипирах горното търсене :huh:

Ползвай линка на MARTiNSHO... може да му пипнеш датите. Цената все още си излиза.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Страхотна оферта, за съжаление се пада в един такъв междинен период - леко ми е късно за добрия сафари сезон в Ю. Африка и леко рано за добрия плажен сезон на Андаманово море - и на двете места е доста вероятно (макар и не задължително) да вали. Може би ако не бях ходил по няколко пъти и в Тайланд и в РЮА, бих се пробвал...

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.