Прескочи до съдържание

Малдиви - остров Маафуши


Ametist

Препоръчани мнения

Olhuveli - $92.40, с включен обяд

Adaaran Club Rannalhi - $70, all inclusive

Adaaran Prestige Vadoo - $75, all inclusive

Kandooma - $120, от които $40 входна такса и $80 консумация. Обядът ти е $39 и така ти остават $41 за каквото пожелаеш.

 

Adaaran Prestige Vadoo - $85, all inclusive

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, да, правилно, и транспорта, ако може :) Благодаря.

Ако сте 4 човека ще ви излязат по $25, но ако сте само двама може да стане към $45 на човек, както се случи с нас като отивахме към Олувели.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Нов Резорт в близост до Маафуши - OZEN by Atmosphere at Maadhoo :) Открит е на 15 Юли 2016 година. Предлага само All Inclusive настаняване.  Луксозен, с красива лагуна и подводен ресторант на минус 6 метра. Според мен си заслужава повече от Анантара. За съжаление няма дневни посещения. 

Ето и линк за повече информация:


:) :) :) 
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

 

Нов Резорт в близост до Маафуши - OZEN by Atmosphere at Maadhoo :) Открит е на 15 Юли 2016 година. Предлага само All Inclusive настаняване.  Луксозен, с красива лагуна и подводен ресторант на минус 6 метра. Според мен си заслужава повече от Анантара. За съжаление няма дневни посещения. 
Ето и линк за повече информация:
:) :) :)

 

 

 

Явно е много вървежен, за нито един ден между 28.01 - 04.02 няма места и то в нито един сайт.

Връзка към мнение

 

Нов Резорт в близост до Маафуши - OZEN by Atmosphere at Maadhoo :) Открит е на 15 Юли 2016 година. Предлага само All Inclusive настаняване.  Луксозен, с красива лагуна и подводен ресторант на минус 6 метра. Според мен си заслужава повече от Анантара. За съжаление няма дневни посещения. 
Ето и линк за повече информация:
:) :) :)

 

Аууу, е сега се изядох от яд, че сме го пропуснали!!! Заради подводния ресторант, разбира се...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аууу, е сега се изядох от яд, че сме го пропуснали!!! Заради подводния ресторант, разбира се...

А аз мисля дали цените няма да ме изядат мен! :lol:  :lol: :lol:  

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А аз мисля дали цените няма да ме изядат мен! :lol:  :lol: :lol:  

Не съм гледала за цените, но ако е близо до Маафуши и ресторантът се съгласи с транспорт от Маафуши да отидете да вечеряте при тях?

Връзка към мнение

Не съм гледала за цените, но ако е близо до Маафуши и ресторантът се съгласи с транспорт от Маафуши да отидете да вечеряте при тях?

Ще помисля и над такъв вариант, ако е възможен. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аууу, е сега се изядох от яд, че сме го пропуснали!!! Заради подводния ресторант, разбира се...

Незнаех че са го открили, но тогава едва ли щеше дa има места. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не съм гледала за цените, но ако е близо до Маафуши и ресторантът се съгласи с транспорт от Маафуши да отидете да вечеряте при тях?

Няма как да стане. Щом нямат дневни посещения, не се приемат никакви външни посетители. 

Явно е много вървежен, за нито един ден между 28.01 - 04.02 няма места и то в нито един сайт.

 

Да, наистина няма. Наоколо няма такъв подводен ресторант и съм сигурна, че през високия сезон почти няма да има места. Цените на Wind Villa и Earth Villa са 1108 $ без таксите и трансфера. Нисък сезон - 1064 $ без таксите. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Незнаех че са го открили, но тогава едва ли щеше дa има места. 

Няма проблем, Аметист. То не може всичко на 100%. Така или иначе беше много хубаво и запомнящо се пътуване ;)

Връзка към мнение

Здравейте, нареждаме се и ние на редичката за Малдивите :-)

Ние ще сме там от 28.09 до 04.10, летим с катарците.

За сега само чета темата и се ориентирам в обстановката.

Аметист извинявам се предварително за въпросите с които ще те засипя :-))

Връзка към мнение

Може ли малко конкретика относно рибния пазар и пазара за плодове в Мале? Къде по-точно се намират?

 

4.179711, 73.508520  - плодове

4.180217, 73.509823  - риби

 

едно от друго са на 200 м.

(Всичко това е според google, де. Предстой задълбочена проверка на място :)  )

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Като слезете от ферито се обръщате с гръб към летището или водата да ви е от дясно и тръгвате по крайбрежната.Плодовете ви остават от дясно а рибния пазар от ляво.Не би трябвало да ги пропуснете.На позара за плодовете има и от споменатите някъде в темата баунтита.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не знам дали ще ходиш до Маафуши, но и там ги има.

Ние взимахме от едно място на Маафуши ,но се оказаха по-стари(твърди) от тези в Мале,а имаше само от малките.Може ние да не сме намерили правилното място. :)  Не че не ми харесаха,но тези които купихме от Мале бяха определено по-лесни за ядене и вкусни.На нас иначе големите ни харесаха повече,но то си е до вкус.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние взимахме от едно място на Маафуши ,но се оказаха по-стари(твърди) от тези в Мале,а имаше само от малките.Може ние да не сме намерили правилното място. :)  Не че не ми харесаха,но тези които купихме от Мале бяха определено по-лесни за ядене и вкусни.На нас иначе големите ни харесаха повече,но то си е до вкус.

Прав си. Логично е по-пресните да са на пазара в Мале. Аз съм опитвала само тези на Маафуши и нямам база за сравнение.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ще дам после мнение и за двата вида. Та като сме на тема похапване, предлагат ли се на Маафуши нудъли. Че от Шри Ланка са ми любими.

За нудъли незнам,но има едно роши коту или нещо такова беше(Аметистчето знае),което на нас много ни хареса.Пробвайте го.Имаше май с различно месо,но ние пробвахме само рибното.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ще дам после мнение и за двата вида. Та като сме на тема похапване, предлагат ли се на Маафуши нудъли. Че от Шри Ланка са ми любими.

Понеже и при мен така се получи - има нудели - не са същите като в Шри Ланка, но стават. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.