Прескочи до съдържание

Малдиви - остров Маафуши


Ametist

Препоръчани мнения

Дани Магелани

Тук на Маафуши няма проблем. Имам много да споделя, най-добре на следващата среща. Докато сме тук може да питаш за каквото се сетиш. Може и на лични.

Връзка към мнение

 Имам много да споделя, най-добре на следващата среща.

Дани, доволна ли си от хотела, който ползва за първата нощувка на Мале и ако да, кой е той? Трансферът до там колко ти излезе?

Иначе ще се радвам да споделиш впечатления кое ти е харесало, кое - не, че до следващата среща има известно време, мога да пукна от любопитство :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Дани, доволна ли си от хотела, който ползва за първата нощувка на Мале и ако да, кой е той? Трансферът до там колко ти излезе?

Иначе ще се радвам да споделиш впечатления кое ти е харесало, кое - не, че до следващата среща има известно време, мога да пукна от любопитство :)

Яничка, а ти кога ще ходиш?

Тук на Маафуши няма проблем. Имам много да споделя, най-добре на следващата среща. Докато сме тук може да питаш за каквото се сетиш. Може и на лични.

Дани, а вие ходихте на някой от резортите за ден?

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

Яничка, а ти кога ще ходиш?

Ние пристигаме седмица по-рано, но от 11 ноември нататък сме отредили за Малдивите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние пристигаме седмица по-рано, но от 11 ноември нататък сме отредили за Малдивите.

Ние ще се върнем на 25 октомври, така че, ще имаш още информация. Сега ще чакаме Дани да се върне и да разкаже. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Още не сме ходили.Планираме един с ол инклузив за 70$ вход за 1 ден и 30$ трансфер. Трябва да сме поне 4 души и изчакваме една рускиня. Освен това планираме полудневен трип с обяд на пясъчен остров, рифове за шнорхелинг наблюдение на риби костенурки делфини. Има и дневен и нощен риболов и др. За всеки ден Аметист може да ви планира нещо. На Маафуши е само за плаж.

Яничка, ние спахме на Хулхумале 1 вечер но според мен беше грешка. По удобно се оказа да се спи на Мале , ако след това ще се пътува до друг остров с фери. Ако имате трансфер от летището, тогава няма значение. Ако ми дадеш по-конкретна информация ще го оптимизираме през лични.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

От летището до Хулхумале трансфер от хотела и обратно до летище или до фери терминала общо 10-15 долара, а автобусът е 1-2 долара. Ние ползвахме трансфер. От летището или от Хулхумале до Мале под долар. Такси между двата фери терминала 2$. Фери Мале-Мафуши -2$. Споделена между 10-20 пътника бърза лодка за Маафуши - 20$ на човек. Индивидуален трансфер от трите острова до Маафуши -150$ за лодка.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Пиша през телефона и е бавен интернета. Ще пробвам да изпратя снимки от хотел Арена. Аз съм много приятно изненадана от хотела на Аметист. И от храната в него. Вчера една риба тон на барбекю я ядохме трима и остана половината. Май наистина тежеше тон.
Хотел Арена е до плажа. Ще пробвам да вляза вътре.За сега снимки само около него.


Това е бикини плаж. Цветът на морето - тюркоаз.
Това е бикини плаж. Цветът на морето - тюркоаз.
Модератори изтрийте моля , последната снимка!

post-4496-0-21955400-1470226154_thumb.jpg

post-4496-0-19765500-1470226193_thumb.jpg

post-4496-0-52338300-1470226211_thumb.jpg

post-4496-0-43385500-1470226240_thumb.jpg

post-4496-0-31049300-1470226503_thumb.jpg

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Дани, това ли е хотелчето на Аметист? Ако да - много хубаво изглежда. :rolleyes:Че какво и е на последната снимка?Супер си е.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Спокойно, не се шашкай. Със сигурност долу в дясно от коментара си трябва да имаш бутон "Редактирай", намира се до бутоните "Докладвай", "Мултицитат" и "Цитат". Той седи активен 2 или 3 дни от публикуване на коментара. Оправи ли се?

Връзка към мнение

Не това е твоят - Арена. Нямаше как да ти ги пратя на лични.

Абе и на мен ми заприлича, ама си викам, може и Аметистчовият да е подобен. ;) ;)

За снимките - стига бе, от какво се притесняваш. :)

Връзка към мнение

Редактирай

Докладвай

Дани, под всяко твое мнение имаш тези 4 бутона. Като натиснеш редактирай, твоето мнение ти се отваря наново и можеш да го коригираш. Утре вече няма да можеш, но до няколко часа може.

Не си го правила до сега, ще се научиш. :)

 

Връзка към мнение

Ametist, май някъде беше писано нещо по въпроса, ама да питам все пак, че нямам опит с шнорхелинга - ако се ходи на такъв като част от платена екскурзия, нали не е проблем да си носим своя маска? Запалих се тук по една много хай-тек...

Аз бях писала, че принципно е по-добре да си вземеш твоя. :)

Абе и на мен ми заприлича, ама си викам, може и Аметистчовият да е подобен. ;) ;)

За снимките - стига бе, от какво се притесняваш. :)

Аметистчовия е къща за гости и хич не е лош, ама това го оставям на гостите да коментират :)
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз бях писала, че принципно е по-добре да си вземеш твоя. :)

Аметистчовия е къща за гости и хич не е лош, ама това го оставям на гостите да коментират :)

А Арена близо ли е до твоя?Или да се местим накуп ☺☺☺
Връзка към мнение

Арена е в другия край на острова, където е бикини плажа. Аметист е на противополажния край - точно до затвора :) Разстоянието не е повече от километър, но в жегата е убийствено - чадър по пътя задължително. Ние препоръчваме хотел Аметист, все пак. Информацията и помощта, които предоставя са безценни, а за храната Дани ви е писала.

Редактирано от seagull_29
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Арена е в другия край на острова, където е бикини плажа. Аметист е на противополажния край - точно до затвора :) Разстоянието не е повече от километър, но в жегата е убийствено - чадър по пътя задължително. Ние препоръчваме хотел Аметист, все пак. Информацията и помощта, които предоставя са безценни, а за храната Дани ви е писала.

А Аметист близо ли е до плажа? Всъщност, как се казва Аметистчовото хотелче? Че не се сещам дали сме говорили. :) Дайте линк, моляяяя!

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение
Дани Магелани

Не е близо. Разтопяват ми се подметките и мозъка докато стигнем до плажа. Арена е до плажа.

Съвртвам ви да вечеряте при Аметист.

Съвртвам ви да вечеряте при Аметист.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дани, на теб пожелавам прекрасна почивка и ще те чакаме с нетърпение да разказваш като се видим. :beach:  :beach:  :beach:

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не е близо. Разтопяват ми се подметките и мозъка докато стигнем до плажа. Арена е до плажа.

Съвртвам ви да вечеряте при Аметист.

 

Викаш, да се абонираме там. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.