Прескочи до съдържание

Посещение на Луфтханза Техник - София


Георги

Препоръчани мнения

Листата е попълнена:

 

Фичо

silvia_b

Polina

Alexander + дъщеря му

stebal

 

Останалите продължавайте да пишете, за да знам как да нагласим следващото издание :)

 

Връзка към мнение
преди 2 часа, Георги каза:

Второ издание на обиколката - тази неделя, 23.04 от 14:00. Първите пет записали се получават правото. Новото сега, е че децата не се броят, т.е. ако искате да доведете и детето си няма проблем. Единственото ограничение е да не помъкнем детската градина, т.е. децата да не са повече от пълнолетните. 

 

Който не може да дойде тази неделя, почти сигурно ще има друго издание след 2-3 седмици, но ще ми помогнете много ако заявите предварителен интерес, за да знам колко хора биха желали да присъстват. Понеже времето ми в компанията изтича, ще гледам да намеря вариант всеки, който желае да посети хангарите преди да напусна. 

 

Е може ли да пишеш под моето мнение и да остана пак извън борда ....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Фичо, остава забраната, да :)

 

Zaro, и други хора бяха писали по-рано, а и това беше преди месеци. 29-30 или 13-14 със сигурност ще има друго издание. Ако се налага, няколко часа ще обикалям по ред с по пет човека, но няма да остане човек извън борда. 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.