Прескочи до съдържание

Спътник/Спътничка за Тайланд и Камбоджа


Препоръчани мнения

Здравейте! Планирам пътешествие към Тайланд, Камбоджа или Мианмар в края на годината. Интересувам се от будизма, от начина на живот на хората и храмовете. Плажове и забавления спокойно бих пропуснала. Търся си спътник, защото споделеното пътуване е двойна емоция. Бюджетът и времето са ми ограничени. Да речем, че не го виждам като луксозно и дълго пътуване. По-скоро повече близост до местните и културата. Ако някой има интерес, нека пише. Ще се радвам! Аз живея в България и плановете са за тръгване от София. Но мога евентуално да ги променя. Все още не съм взимала билети. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Да, но ми е приоритет Изтока. Още повече, че частично се занимавам професионално с културата на Изтока. :)

Иначе благодаря. Куба е страшно магнетична цветна и контрастна страна. Бих я посетила по-нататък ( на връщане от Изтока ) ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Привет!Тази дестинация ми е в програмата и и по време ми е точно.Интересна ми източната култура,бюджетна..да, не дълга..да...Няколко пъти го пиша това съобшение.Пиши на лични...този път май стана.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.