Прескочи до съдържание

Бърз въпрос относно Т1 София


Препоръчани мнения

Нямам мн , време да търся затова питам директно , имали къде да си оставя багажа по-рано на Т1 , за няколко часа , преди полета ? Гардеробна , багажно ... нещо подобно като на ЦГара ? 
Благодаря

Връзка към мнение

Преди няколко години имах подобен проблем,тъй като имах около 4 часа между полет от Варшава и следващ за Варна.С питане установих,че мога да се чекирам на гишето на България Еър ,независимо колко по-рано.Така можеш да решиш проблема с багажа,ако пътуваш с България еър ,за другите авиокомпания не знам дали  е възможно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Обикновено отварят чекина 3 часа преди полета (ако компанията няма база там), т.е. тогава може, иначе няма никой.

Връзка към мнение

Винаги съм се чудел, не е ли задължително на едно международно летище да има тази "екстра" за багажа.
Не разбирам, защо не се прави нищо по въпроса, не е някаква огромна инвестиция..най-малко от кумова срама да се размърдат.

Връзка към мнение

Преди няколко години имах подобен проблем,тъй като имах около 4 часа между полет от Варшава и следващ за Варна.С питане установих,че мога да се чекирам на гишето на България Еър ,независимо колко по-рано.Така можеш да решиш проблема с багажа,ако пътуваш с България еър ,за другите авиокомпания не знам дали  е възможно.

Потвърждавам, и мен са ме чекирали с около 6 часа между полетите, Кацане от Аматердам 14:00 о следващ полет за варна в 19:45, чекираха ме веднага за следващият полет, ноооо от Т2 и двата на полета бяха на Bg air, при Т1 едва ли... Редактирано от gini
Връзка към мнение

 

Винаги съм се чудел, не е ли задължително на едно международно летище да има тази "екстра" за багажа.

 

Подозирам че е due to security reasons. Защото нали се сещаш - няма как да гарантират, че багажът ти е безопасен, особено пък след последните събития.

Връзка към мнение

Подозирам че е due to security reasons. Защото нали се сещаш - няма как да гарантират, че багажът ти е безопасен, особено пък след последните събития.

Сигурно няма да се открива топлата вода, след като навсякъде я има екстрата..

Но явно така е по-лесно за някои хора

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сигурно няма да се открива топлата вода, след като навсякъде я има екстрата..

Но явно така е по-лесно за някои хора

 

Не е навсякъде, например по щатските летища масово няма къде да си оставиш куфара. Точно по причините споменати от Lyubina. 

Връзка към мнение

По мои спомени и на Heathrow няма. Имам наблюдения върху Т2 и Т4

 

Нека първо проверяваме такъв тип информация преди да постваме, за да не заблуждаваме - http://www.heathrow.com/airport-guide/terminal-facilities-and-services/left-baggage

Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

А може ли актуално инфо дали на T1 след проверката за сигурност има магазин, от който може да се закупи българско вино? За T2 знам, че има, но от Т1 скоро не съм летял. Благодаря :)

Връзка към мнение

А може ли актуално инфо дали на T1 след проверката за сигурност има магазин, от който може да се закупи българско вино? За T2 знам, че има, но от Т1 скоро не съм летял. Благодаря :)

Вече казаха - има магазин.

Цените започват от 2-6 евро до ... не съм проверила колко...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А може ли актуално инфо дали на T1 след проверката за сигурност има магазин, от който може да се закупи българско вино? За T2 знам, че има, но от Т1 скоро не съм летял. Благодаря :)

Има и  със сигорност има бг вино.

Редактирано от Божидар
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това го видях тия дни. Някой знае ли повече за този трансфер до центъра / хотел ?

 

attachicon.gifIMG_20161022_074333134.jpg

Мисля че е от отдавна,ползвал съм го до гарата.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ползвам ги от години в двете посоки. Ако пристигам в София на гара/автогара им звъня 10-15 мин.по-рано, чакат ме и возят до летище наистина за 3 евро/6 лв. Обратно - от летище към гара:  на изхода се оглеждаш, ще ги видиш, ако в момента няма техен микробус, звъниш им, ще дойдат до 15 мин. Удобни са, защото за разлика от традиционните таксита, имат място за куфари. Сигурни са, наистина идват, редовни са - можеш да разчиташ. Препоръчвам :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ползвам ги не само от летището до централна автогара и обратно на фиксирана цена 6 лв., но и от летището (и на двата терминала имат офиси и коли) до Пловдив - до посочен адрес! на цена 30 лв (беше 25 лв. до август месец тази година, но поради завишеното търсене, вдигнаха цените). Удобни са, само веднъж ми се бавиха от централна автогара да тръгнат, щото чакаха да качат някаква пристигаща група, та се поизнервих, щото обичам да не ходя в последния момент на летището, но като ми видяха физиономията и ме закараха сингъл по-рано. Аз също препоръчвам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

О, разбира се, първо трябва да попитате след колко време ще има курс към желаното от вас място, за да съобразите дали ви устройва като час. Аз също като ми кацне самолета по-рано от предвидения от тях курс и не ги ползвам до Пловдив, за да не чакам излишно, но често нещата съвпадат и е много удобно, защото ме карат пред входната врата.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.