Прескочи до съдържание

Hotel Express International- оферта или въздух под налягане


Oshko

Препоръчани мнения

Получих това рекламно съобщение. Някой ако ги е ползвал, моля да сподели. Аз, точно сега, нямам време да ги проучвам.

Редактирано от Георги
Връзка към мнение

Получих го същия спам, не съм проучвал и аз, но обещанията ми звучат съмнително, а имейл за контакти в gmail ме притеснява безкрайно. 

 

Махам го от форума с офертите, да не се подлъже някой, редактирам и линковете в мнението.

Връзка към мнение

ОК, малко подводни камъни: 

 

-картата струва пари, 300лв на година, сега има някаква промоция 2 в 1, демек 2 карти за 300 лв. 

-отстъпката е от цената на рецепция, а тия цени на рецепция често са толкова надути, че 50% офф хич не е добра оферта. 

 

Може да са легитимен бизнес, но не мисля, че средностатистическия пътешественик би дал 300лв на година за 50% отстъпка на рецепция. Нямам представа и какви още ситни шрифтове ще изскочат при по-подробно ръчкане в условията им. 

 

С две думи: повишено внимание, линк към тях няма да позволя да има, някой ако го интересува да си ги гугълне. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.