Прескочи до съдържание

Търся спътник за разнообразни дестинации


Дани Магелани

Препоръчани мнения

Дани Магелани

  1. Възрастова група - 50-55

Мечтана дестинация пътуване до фиордите на Норвегия, за което търся в момента спътник, а също Маями и западното крайбрежие на САЩ, Япония, Сингапур, круизи - Азия, Карибите, Мадейра, гръцки острови, почивки - Тайланд, Малайзия, Бали, за които ще търся спътници в следващите 2-3 години

Предпочитан стил на пътуване? - бюджетни пътувания, но без компромиси по отношение на чистотата в хотела и качеството на храната, съчетаване на разглеждане на забележителностите и излежаване по плажове

Период на пътуването - възможни периоди: 15 юли - 20 август, 24 декември - 5 януари, 1 - 15 февруари

Изисквания към хотели, транспорт и храна - предпочитам да съм в единична стая, която може да е в апартамент със спътниците,  ако се налага, мога да споделя обща каюта или стая със спътничка, пътуване основно със самолет, а при кратки пътувания може също с влак или автобус, предпочитам средиземноморска кухня

Интереси. - история, архитектура, природа

Допълнителни детайли - не съм шофьор, което е проблем, когато е удачно да се наеме автомобил.

Можете да ми пишете на лични съобщения.

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.