Прескочи до съдържание

Calama/Antofagasta to Lima - one way 8.9.2016


Препоръчани мнения

Ако правим тур от Uyuni има опция да ни оставят в San Pedro de Atacama и ще трябва оттам да се прибираме към Лима(билет от Лима вече имаме). Датата може и да не е тази твърдо.

На първо четене гледах едни директни полети за около 700 евро(космическа сума).

Има варианти с преказвания, понякога 2 за около 400евро (пак много) или за 500 само с едно, без толкова загуба на време. Сигурно може и с автобус да се получи, вероятно около 30 часа?

 

П.С.

Jetcost ми дава за директният полет 326$- 337$ през FlightNetwork(не съм ги чувал), нямакви мнения за тях?

Понякога има ниска цена и от eDreams, но всички останали дават около 800$, има ли уловка?

Връзка към мнение

За еднопосочен билет дали няма да има стратегия с покупка на мили към някоя програма? Lifemiles са доста вървежни, но не знам кога им беше последната разпродажба...

 

За Flightnetwork не знам нищо, пробва ли да стигнеш до последния екран преди резервиране да видиш дали няма да преизчисли нещо?

Връзка към мнение

За еднопосочен билет дали няма да има стратегия с покупка на мили към някоя програма? Lifemiles са доста вървежни, но не знам кога им беше последната разпродажба...

 

За Flightnetwork не знам нищо, пробва ли да стигнеш до последния екран преди резервиране да видиш дали няма да преизчисли нещо?

Стигнах до последния екран с кредитната карта, нищо съмнително.

За Lifemiles и аз четох, но съм много бос в тия неща и се притеснявам, че няма да се оправя...

Връзка към мнение

Честно казано не разбрах какъв точно полет се търси. Салар-Лима? Сан Педро...-Лима?

Търся Сан Педро де Атакама до Лима, но понеже е много малък град и май няма редовни полети, търся от близките по-големи градове Calama/Antofagasta до Лима.

Връзка към мнение

То било написано в заглавието  :rolleyes: 
Това няма ли да стане? Доста по-евтино е от твоите варианти, полетът е директен и сайтовете са адекватни. Просто няма да си взимаш втория полет. 

post-3640-0-91565000-1461322484_thumb.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

То било написано в заглавието  :rolleyes: 

Това няма ли да стане? Доста по-евтино е от твоите варианти, полетът е директен и сайтовете са адекватни. Просто няма да си взимаш втория полет. 

Супер е направо!

Това momondo ли е?

Връзка към мнение

О, за еднопосочен винаги гледайте и с връщане. Те лоу-костовете разглезват явно.

Имаше някакви чилийски лоукост, Скай еълайнс, те не летят ли там? Може да не се появяват в търсачките.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.