Прескочи до съдържание

Лондон -квартира или хостел за два месеца


Препоръчани мнения

Здравейте магеланци!

Имам спешна помощ: Във връзка с провеждането на студентски стаж в Лондон, бихте ли ме посъветвали относно избора на място за престой - нощувки, за два месеца. Стажът се провежда във фирма, находяща се в близост до стейшън Farringdon. Кое е по-добре: квартира под наем или хостел за дългосрочно ползване. Някой имал ли такъв опит?

Предварително благодаря!

Връзка към мнение

Почти съм сигурен, че airbnb ще ти бъде най-изгодно и ще останеш най-доволен. Редовно има огромни отстъпки за повече от 30 дни ползване, прегледай офертите за района, който ти е нужен.

Връзка към мнение

Освен да прегледаш, можеш да си питаш директно някой собственик за "най-добра цена" за период от два месеца.

Връзка към мнение

Абсолютно. За такъв престой, дето хем не е краткотраен, хем не е и дългосрочен Airbnb е перфектно. Само недей да резервираш автоматично, а изрично си попитай каква оферта могат да ти дадат за 2 месеца. Дано да не ти правят проблем, ако профила ти е нов, но ако си верифицираш личен документ не мисля, че ще има ядове. 

Връзка към мнение

Здравейте магеланци!

Имам спешна помощ: Във връзка с провеждането на студентски стаж в Лондон, бихте ли ме посъветвали относно избора на място за престой - нощувки, за два месеца. Стажът се провежда във фирма, находяща се в близост до стейшън Farringdon. Кое е по-добре: квартира под наем или хостел за дългосрочно ползване. Някой имал ли такъв опит?

Предварително благодаря!

 

Хостел - не. Едва ли ще ви е добра идея да плащате индивидуална стая - много, много скъпо, а в обща стая два месеца - много неприятно. Не забравяй, че ще му е нужно и лично пространство, и поне малко място за лични вещи и дрехи.

 

1. Airbnb - най-добрата идея според мен.

2. https://www.spareroom.co.uk/- макар че трудно би се нацелил точно определен свободен период, но не се знае - пазарът е огромен.

2. Български Фейсбук групи - Farringdon  се достига много лесно от Statfort, а там има много българи. 

 

Успех!

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.