Прескочи до съдържание

Проблем с резервация - променена цена


Препоръчани мнения

Ники Петров

Cher/Chère EMIL PETROV,

 

 

Concernant votre réservation ID 696760965, nous sommes au regret de vous informer que le tarif que vous avez sélectionné n'est plus disponible. Par conséquent, il n'a pas été possible de confirmer votre demande de réservation.

 

 

L'augmentation de prix du vol que vous avez sélectionné est de …34.95…EUR, sous réserve de disponibilité.

 

 

Veuillez nous contacter dès que possible pour confirmer votre réservation au 0033 0185851683* (Lun-Ven 08:00-20:00, Sam-Dim 09:00-18:00, heure de Paris).

 

 

Veuillez noter que sans nouvelles de votre part dans les 24 heures suivant la réception de cet e-mail, votre réservation sera automatiquement annulée et son montant vous sera remboursé. Vous recevrez ensuite un e-mail comportant de plus amples informations.

 

 

Dans l'attente d'un retour de votre part,

 

Cordialement,

 

 

Service Clients

Bravofly

 

 

*Téléphone fixe national, les coûts dépendent de l'opérateur.

 

Здравйте,магеланци!Преди около час купих билети от liligo.fr-bravofly и получих това преди малко.Кажете ми как се процедура и какво да направя?Благодаря,предварително☺

Връзка към мнение

Сменила се е цената и те приканват да се обадиш за да потвърдиш новата цена.

Ако не го направиш до 24 часа, ще ти върнат парите.

Връзка към мнение
Ники Петров

Добре,но се опитвам да звънна и ми казва,че абонат с такъв номер не съществува.

На кой номер точно да звънна ?

Връзка към мнение

0033 0185851683, пробвай да махнеш 0-та, 0033185851683


Ето още номера

http://www.bravofly.fr/content/fra/autres-contacts-telephoniques.html

Имай предвид, че не е евтино звъненето, аз съм звънял и съм оправял резервации за 2-3 мин, да не се отплеснеш много.

Връзка към мнение
Ники Петров

Четох че вече роуминга е на много ниски цени ,но важното е да оправим резервацията.

А ако не им отговоря до 24 часа,ще ми върнат парите обратно,така ли?

Връзка към мнение

Това не зависи от роуминга, така да се каже са като импулсните телефони, но в по-лек вариант, както виждаш си пише кое колко струва.

Аз звъня на всички стационарни телефони без пари тук, но на разни банки, агенции и пр, включително номера на бравофлай за Испания плащам колкото са казали..

Звънни, ако няма опция за английски пробвай на другите телефони, ще оправиш резервацията, няма страшно.


Skype не знам дали имат, но имат facebook, може да пробваш и там.

Връзка към мнение
Ники Петров

Ще изчакам да ми върнат парите и ще пробвам пак,защото гледам,че в сайта е същата цена.Нали е сигурно, че ще ми върнат пълната сума?

Връзка към мнение

Имах същия проблем с билети миналия месец. Обадих им се да потвърдя резервация, но се оказа, че цената се качила още и  отказах билетите. Реших, че наново ще взема билети за други дати, но карта втори път не мина. Три дена водихме безсмислена кореспонденция с тях, че аз не съм купила билети с тази карта и ограничение от една покупка за 3 месеца не трябва да има, но без резултат.В крайна сметка купих билети с друга карта. А и да знаеш, че парите остават блокирани в зависимост от условията на твоята банка. На ПИБ-15 дни.

Връзка към мнение
Ники Петров

Тези сайтове имат както и положителни страни, така и много отрицателни.Ще звънна днес към 12,за да видя как стоят нещата.Ами тази карта ни е нова,защото с другата Mestrk,вече бяхме купили билети.

Връзка към мнение

Нали е сигурно, че ще ми върнат пълната сума?

Те ще ти върнат пълната сума, но имай предвид, че някои банки имат такса за получаване на суми (refund) по кредитни карти (напр. при ЦКБ 2%). 

 

Тези сайтове имат както и положителни страни, така и много отрицателни.

На тоя свят всичко си има добри и лоши страни, няма нищо идеално ;)

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.