Прескочи до съдържание

Търся билет София - Лисабон през юли


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

От няколко дни активно търся 2 билета за Лисабон през месец юли. ОТ 9-ти до 17-ти, като датата на тръгване може да варира (по-ранно или по-късно тръгване), но за връщане, желателно е да е на 17-ти, неделя, дори и в малките часове.

Знаете ли начини за по-евтино стигане дотам? За момента средната цена, която намирам, е +300Е, и то с по над 12ч. престой. Склонни сме да чакаме много часове, но поне с по-разумна цена на билетите.

Въобще, ще съм много благодарна, ако споделите опции :)

Благодаря :)

Връзка към мнение

С връщане на 17 са толкова, ако е по-рано са по 230-250, като цените са без да се брой ръчен багаж с Уиз.

Ако се държи  връщането да е на 17-и, с нормалните АК излиза същото като цена и не бих се занимавал с лоу костовете  в случая.

Връзка към мнение

Креативните прекачвания с лоу кости, които често вървят до Лисабон спират да работят през лятото, само много на късмет може да се намери нещо, но е много рядко. 

 

Гледах Уиз от Букурещ, пак вървят около 300 евро, евентуално, ако за рождения си ден пуснат промо може да паднат цените малко, ама не разчитай. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Разбирам.

А през търсачка ок ли е да се взимат? В някои случаи през сайта на авиокомпанията превозвач, излиза по-скъпо.

И, въобразявам ли си, или с всяко следващо влизане от един компютър, цените леко се вдигат?

Връзка към мнение

Ако билетите се изкупуват, цените се вдигат, да. 

Ок е през търсачка, стига цената да си остане такава до края, понякога намалението е с определена карта и ако я нямаш, цената е друга.

Връзка към мнение

Понеже аз като гледах бързо, най-евтините варианти ми се виждаха с Луфтханза, та при тях задължително от сайта им, че в търсачките е по-скъпо. Иначе няма проблем да ползваш и двете. 

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Реших тук да питам,че не намерих другаде :lol: обмислям Лисабон май месец догодина знам,че е рано,но гледам билетите сега с Уиз ама са скъпи предполагам ще паднат...та някакви идей къде да гледам другаде или варианти да съпоставя цени може и с прекачване...

Връзка към мнение
преди 47 минути , Ivko каза:

Реших тук да питам,че не намерих другаде :lol: обмислям Лисабон май месец догодина знам,че е рано,но гледам билетите сега с Уиз ама са скъпи предполагам ще паднат...та някакви идей къде да гледам другаде или варианти да съпоставя цени може и с прекачване...

Аз взех за май, ама бях бърз още в 1вия ден на пускането. Следи Луфтханза, понякога има добри цени. Следи и azair след като Раян си пуснат разписанието за другото лято.

Връзка към мнение
В момента, Ivko каза:

Реших тук да питам,че не намерих другаде :lol: обмислям Лисабон май месец догодина знам,че е рано,но гледам билетите сега с Уиз ама са скъпи. 

Аз в момента съм в Португалия. Само с Raynair. Направих си го с прекачване на отиване Бергамо - Лисабон - Азорите.

Там една седмица.

И връщане Понта делгада  - Порто - Малпенса.  С по един ден в Бергамо и Милано и по 3 в Порто и Лисабон. 

Самолетните билети излязоха под 200 Евро на човек. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, Ivko каза:

Реших тук да питам,че не намерих другаде :lol: обмислям Лисабон май месец догодина знам,че е рано,но гледам билетите сега с Уиз ама са скъпи предполагам ще паднат...та някакви идей къде да гледам другаде или варианти да съпоставя цени може и с прекачване...

Пусни нова тема, с изцяло попълнен шаблон, така е нужно да гадаем прекалено много и в крайна сметка може да дадем грешен съвет. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.