Прескочи до съдържание

От Шарлероа до Хага


Oshko

Препоръчани мнения

Не успявам да открия евтини билети до Schiphol, а до Айндховен датите не ме устройват и така най-близкото до Хага, за което се сещам е Брюксел. Цените на Уиз са ок, обаче оттук нататък се очертават пътувания с 3 или 4 прекачвания и малко трудно се ориентирам.

Ако някой е на ти с влаковите с-ми в района, моля за помощ да ми препоръча маршрут и ориентира в ценат доре-долу.

Връзка към мнение

Схемата е следната:

 

Шарлероа - Брюксел Midi/Zuid с flibco или, ако си мераклия с автобус и влак. Първото е по-удобно. 

Брюксел Midi/Zuid - Den Haag HS, който върви на час.

 

На nsinternational.nl може да си видиш разписанието и схемата. Den Haag HS не е съвсем в центъра, но не съм сигурен дали ти трябва идеален център така и така. От там има влакове до Den Haag Centraal през няколко минути.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 7 години по-късно ...

Здравейте,

Ние ще пътуваме в началото на октомври за Брюксел за една седмица. Планираме да посетим Брюж и Гент, и от Гент да отидем до Ротердам и Хага.

Въпросът ми е какъв транспорт да ползваме от Гент до Ротердам и след това директно Ротердам-летище Шарлероа.

На отзовалите се предварително благодаря🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 57 минути , chelsea каза:

Здравейте,

Ние ще пътуваме в началото на октомври за Брюксел за една седмица. Планираме да посетим Брюж и Гент, и от Гент да отидем до Ротердам и Хага.

Въпросът ми е какъв транспорт да ползваме от Гент до Ротердам и след това директно Ротердам-летище Шарлероа.

На отзовалите се предварително благодаря🙂

Аз съм пътувал от летище Шарлероа до Лил Франция с flibco.com и оттам до Ротердам през Гент с Мегабус,но сега ги купиха Flixbus. От Ротердам няма директно до летището,но може до Брюксел и оттам с flibco.com до летище Шарлероа.

Screenshot 2023-07-04 at 16-04-42 Пътуване с автобус от Гент до Ротердам на пн 2 окт.png

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
преди 4 минути , chelsea каза:

Кой е най-удобния транспорт от Ротердам до Хага и могат ли да се купят билети online?

Влак - около 25 минути

https://9292.nl/en/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Не знам дали може онлайн.  Обикновено има автомати за билети/карти на всяка спирка на градския транспорт. Работят с всякакви карти. По метростанциите също има гишета, където може да си заявите карта, която да заредите с определен брой билети/дневни карти за пътуване. 

 

Ето какво пише на сайта на градския транспорт на Брюксел: You can purchase this ticket in our BOOTIK and KIOSK and at our GO vending machines: € 2.60

 

Ето и сайта с подробна информация за различните видове билети: STIB-MIVB

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.