Прескочи до съдържание

Жени пилоти


Kaloyan89

Препоръчани мнения

Няколко месеца след като съм пусна тази тема и н мен ми се случи да летя с две дами в кокпита, млади, от Брасълс ерлайнс. Полетът беше Ница - Брюксел на 1 януари в 10 сутринта на А319. Притеснен бях не дали с жени или мъже, а как са изкарали новата година хаха. Полетът мина с много махмурлук за мен, но като по учебник. 

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...
преди 53 минути , Mary каза:

Ауууу-у-у! :nyam:

 

Не знам дали някой е имал късмет да лети с нея, обаче тез швеЦки пилотки 'сичките йогини, бре. :biggrin:
Помня, че @Брани беше влюбен и  щеше да се жени за една такава, ама не знам докъде стигнаха нещата ... :unsure:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, Фил каза:

Ауууу-у-у! :nyam:

 

Не знам дали някой е имал късмет да лети с нея, обаче тез швеЦки пилотки 'сичките йогини, бре. :biggrin:
Помня, че @Брани беше влюбен и  щеше да се жени за една такава, ама не знам докъде стигнаха нещата ... :unsure:

Мале точно и аз за това се сетих.:rofl:

ШвеЦката пилоткаа иха....

Връзка към мнение
  • 11 месеца по-късно ...

Преди месец летях от Лондон до София с Росица Иванова (Bulgaria Air) - след като съобщиха името, чух следния коментар от седалката зад мен "мале, айде да слизаме по-добре, че кой я знае Роси каква е шофьорка". Малко се зачудих дали да се обърна и да им кажа нещо, но се въздържах. Няма смисъл да казвам, че целият полет и кацането бяха супер. На мен ми стана много готино като чух, че пилотът е жена, но ми се иска това да не е нещо, което приемаме за екзотика, а да е толкова често срещано, че да спре да ни прави впечатление изобщо 🙂

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.