Прескочи до съдържание

Сватба с филипинка


georgikehayov

Препоръчани мнения

Привет и от мен Георги Кехайов. 

Нов съм в форума.Реших да пусна тема за стъпване в брак с гражданка на Филипинските острови.

И двамата сме в началото на двадесетте си години и нямаме опит с документи за брак още повече ''смесен''- както го наричат .Ходих в нашето българско МВР. от там ме насочиха към общината за свидетелство за семейно положение.Гледам в форума  интересни теми не открих обаче тема за смесен брак .Смятаме да се оженим в Манила защото ни се струва по- лесен вариант,понеже преди година с нея като ходихме до Таиланд на летището не искаха да я пуснат та се оправихме след хиляди разправий,хубавото беше ,че я придружавах и ме накараха да подпиша някакъв документ че няма да я продам ,трафикирам искаха доказателство ,че в деиствителност сме двойка показахме снимки заедно от телефона щуротии големи, без малко да си изпуснам полета ... След месец ще тръгна пеша към Филипините от планината Памир През становете до Виетнам -брега на тихия океан  и след това живи здрави -Манила.

Всякаква информация би била полезна.

 

 

ми така е ,щото никой не съзря рационалното зърно в темата

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Не знам... Всеки си има глава на раменете и въобще причини,но ми е болно. Имам поне 4! Красиви, с кариера, интелигентни приятелки,които така и не можаха да си намерят мъж, сега са на 40... И си свалиха критериите и всеки тъпак му се дава шанс, и пак няма. А тук... За някакви непознати жени,коренно различна култура, начин на живот, интереси, категорично меркантилни, тръгнали да стават европейки, мъжете скачат, решават и дават всичко. Не разбирам. Но ми е тъпо. Все пак,успех и любов пожелавам и много щастие и късмет на влюбените.

 

Аз да кажа само, че покрай сходна дискусия - извън това пространство - мой приятел, инженер, планинар, 35 годишен някъде, ми заяви по повод тези цитирани думи: Ако ми намериш до 38-39 годишна инженерка, водолейка, да се обадиш, аз няма да бягам (бързо). Така че, Снежи - и не само ти - имам оферта за дамите в конкретния диапазон. Лично гарантирам за младежа. Той си търси нашенка категорично ( и не иска 15 години разлика...).

 

Основател, не ме банвай, peace  :biggrin:

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

След тази доста увеселителна дискусия можем смело да кажем, че:  бракът, пътуванията и доматите се радват на силно одобрение в магеланското общество, за разлика от измамите по интернет. И генерализациите.  B)

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Ох, ЖДНБ, защо ми трябваше да се зачитам! Бг -мамма се преместила в магеланци -_-

 

Topfly, и кариеристките и кариеристите са еднакво непригодни за семеен живот. Деца се гледат и възпитават и от двамата си родители.

 

Пиша по повод на няколко пъти споменатите японки в едно с филипинки, малайки, тайландки...нещо много объркани очаквания имат някои господа. Успех в пазаруването на булки все пак.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

А аз си мислех, че само ние жените сме толкова влюбчиви същества.

  Всеки, които пътува, рано или късно се сблъсква с " Една любов, която е там... В екзотиката".

Сред жените хит са арабите, сред мъжете - SouthEast Asians.

  Разбирам с какво ви привличат тези жени, тъй като и аз съм с доста патриархално мислене, че жената е желателно да гледа себе си, да прави мъжа си щастлив и къщата уютна, а той да осигури финансовата част, но времената се променят.

 Докато живеех в Доха, Катар - забелязах, че умните ми приятели мюсюлмани бягаха от филипинките, казваха, че усещат в тях едно измамно поведение.

 А докато бях в Манила имах случай - стоим в един офис и си резервираме билет и влиза един американец и почва да крещи на служителката да не му звъни по телефона, че жена му е ревнива и го биела...

 Мой приятел от Великобритания се ожени за Филипинка - но си я намери там и я тества - прави се на беден, каза й , че иска да живее само там и т.н.  Винаги трябва да се тества. Доволен е сега, казва, че няма нищо общо с бившата му жена британка, която го правела за 2 стотинки. Но казва: " Веднъж щракнат ли клещите с филипинка, няма измъкване". 

 Успех момчета и се пазете! 

Редактирано от Happy_Traveler
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Аз да кажа само, че покрай сходна дискусия - извън това пространство - мой приятел, инженер, планинар, 35 годишен някъде, ми заяви по повод тези цитирани думи: Ако ми намериш до 38-39 годишна инженерка, водолейка, да се обадиш, аз няма да бягам (бързо). Така че, Снежи - и не само ти - имам оферта за дамите в конкретния диапазон. Лично гарантирам за младежа. Той си търси нашенка категорично ( и не иска 15 години разлика...).

 

Основател, не ме банвай, peace  :biggrin:

Е, как ще те банне, това си е баш темата за булките! :))

След тази доста увеселителна дискусия можем смело да кажем, че:  бракът, пътуванията и доматите се радват на силно одобрение в магеланското общество, за разлика от измамите по интернет. И генерализациите.  B)

Забрави ходенето пеш.:)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Да .. наистина първоначално мислех да отида след околосветското по земя през Памир и Хималаите за Марджи ,но впоследствие промених плана леко ..и сега го минаваме тоя маршрут заедно, снощи прекосихме Thorong la -наи -високия трекинг пас в света и сега отмаряме в една хижа .ако извадим късмет с визите Кашмир и Памир..няма хубав нет тук и ще пиша накратко каква луда история беше неможе се опише с думи а може да го пусна и като отделна тема като се приберем в Покхара

Редактирано от georgikehayov
  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Най-после да прочета нещо стойностно в темата. Георги, ако можеш направи нова за вашето пътуване. Убедена съм ще е много интересна, а тази да я оставим при колците с домати и гадните жени кариеристки. :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.