Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Дано нашата компания има повече късмет другата седмица :)

 

Букнете шестчасов трип, най-добре пасва като програма...

 

Да беше казал да ти препоръчам и къде да отседнете на десет минути от входа на парка...

Връзка към мнение

Букнете шестчасов трип, най-добре пасва като програма...

 

Да беше казал да ти препоръчам и къде да отседнете на десет минути от входа на парка...

 

То ние цял ден ще сме там, ще минем през най-подробния маршрут, мисля, че беше точно шест часовия. Иначе си намерихме място точно на 10-ина минути от входа, нещо като квартирка, препоръчано от danimarkova тук, добре изглежда. Ние ще сме там само за спане, така че няма много претенции :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Щях да те пратя в една вила на десет минути пеш от входа на парка. Семейството е уникално. Мъжът и жената са на около 55-60 години, големи симпатяги. На практика цялата търговия я върти синът и съпругата му, но старите се занимават със самото обслужване. Стария е майстор на скарата и бирата. Бяхме при тях по време на европейското. Уж трябваше да останем една вечер, но в крайна сметка останахме две. Много "Карловачко" изпихме и в крайна сметка на края като трябваше да плащаме за храната, старият извади калема и почна да прави разни сметки. Три, задрасква, абе страшно шоу и накрая тегли една звучна и ни поиска някаква смешна сума за всичко. Оставих му много повече, но беше голяма забава. В къщата освен нас имаше една англо-швейцарска двойка, които направо обърнаха очите като видяха какво значи българо-хърватска дружба на маса...

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Щях да те пратя в една вила на десет минути пеш от входа на парка. Семейството е уникално. Мъжът и жената са на около 55-60 години, големи симпатяги. На практика цялата търговия я върти синът и съпругата му, но старите се занимават със самото обслужване. Стария е майстор на скарата и бирата. Бяхме при тях по време на европейското. Уж трябваше да останем една вечер, но в крайна сметка останахме две. Много "Карловачко" изпихме и в крайна сметка на края като трябваше да плащаме за храната, старият извади калема и почна да прави разни сметки. Три, задрасква, абе страшно шоу и накрая тегли една звучна и ни поиска някаква смешна сума за всичко. Оставих му много повече, но беше голяма забава. В къщата освен нас имаше една англо-швейцарска двойка, които направо обърнаха очите като видяха какво значи българо-хърватска дружба на маса...

И ние имахме подобна вечер.Във вила "ВУК",пак на 10-15 минути пеша от централния вход.Цялата вила-хотелче беше запълнена с интл.група.Австрлийики,унгарци,словаци,немкини и семейство от Южна Африка.Та като му седнахме на двора,на голямата дървена маса от 17ч,откарахме до 12 през нощта:-)).4 българи,южноафриканците(жена бура,мъжа англичанин),домакина хърватин +един словак.Такова беше опиянението ,че към края" бурата" : започна да ни говори на африкаанс,словака на словашки(то не е проблем)....бе купон си беше.Когато отсервирах празните бутилки ми беше неудобно от домакинята(около 70г хърватка) ,но тя ме успокои ,че е виждала и по страшни неща:-))

На другия ден едвам изкарах 6ч преход.Беше около 30С по обед:-)).

Беше  1 май и имах чувство ,че цяла Централна и Западна Европа се е изсипала на езерата.Много хора имаше.човек трябва да си прави добре сметката,за да не се бута в тълпата.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

И аз да похваля вила “Вук“. :) Не сме имали такова прекарване, защото пристигнахме, изстреляхме се на езерата, а на следващия ден трябваше да ставаме рано за към БГ, а и аз бях болна....но страшно много ни хареса, много са готини хората! :) Даже искахме да останем още 1 вечер, но всичко беше заето, разбира се.

 

P.S. Май пак подкарахме бая offtopic.  :blush:

Връзка към мнение

Ето я рекaтa, която минaвa през грaдa - р. Fyris, по която утре ще имa рaфтинг със сaмоделни лодки от кaртон, дъски, или просто стaри мебели. В моментa е около 6-7 грaдусa нaвън, но повечето хорa сa по тениски и обувки нa босо. Все пaк е нaд нулaтa :biggrin:

от еднaтa стрaнa
post-72-0-41852900-1398794351_thumb.jpg
И от другaтa
post-72-0-16145000-1398794271_thumb.jpg
Под мостa имa нещо кaто прaг/жлеб, през който водaтa кaто мине, се зaвихря и ускорявa течението.
Обикновено нa един от тези прaгове приключвa състезaнието зa ентусиaстите.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Поздрави от Будва!

Пътят е страхотен, полубудните ми сетива бяха във възторг почти през всичките 14 часа пътуване. Сега само се чудя дали през Сараево е по- красиво.

И съм особено впечатлена от бонбоненорозовите таксита в Крагуйевац.Ако са лизингови коли много им съчувствам на шофьорите.

Времето за момента е сухо, желая късметът да продължи да е с нас и останалите в околността!

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Поздрави от Сент Мориц и къщата на бъдещето.Над 1500 метра вали сняг в Швейцария,но тук се смили над нас да разгледаме.Желая на всички хубаво време и емоции.Честит първи май!Да живеят почивните дни!

post-43-0-41157400-1398920261_thumb.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

A тук, сaмо нa 30 м. нaдморскa височинa, но достa по нa север, цялa нощ обилно вaля сняг, дaже беше леко понaтрупaло.

post-72-0-24147800-1398931551_thumb.jpg

Кaкто се кaзвa, кaквaто пролет имaт скaндинaвците, ние тaкaвa зимa нямaхме тaзи годинa. :lol:

(Тук отбелязвaт идвaнето нa пролеттa нa 30 aприл срещу 1 мaй - тaзи годинa със сняг)

Но въпреки снегa и минусовите грaдуси, все още имaше хорa по къси ръкaви и сaндaли. Официaлнa пролет е все пaк. :)

Честит прaзник!

 

И Димитровград

attachicon.gifIMG_20140430_190622.jpg

Цaрибродския поздрaв по ми допaднa мaй.

То, дето имa еднa думa, вие още не сте излезли от Бългaрия :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

 

И Димитровград

 

attachicon.gifIMG_20140430_190622.jpg

 

Хм, откога масите в Oaza са покрити с подобни покривки? :O

 

Или сте на друго място, или пък моята памет започна да изневерява вече... :(

Връзка към мнение

Честит ви празник!

Темата се оживи, всички са на път :) Георги, сънувала съм масата ти снощи! Тресе ме бела завист от вчера ;)

Весело изкарване и хубаво време, пътешественици!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

А пък аз съм си в Софето :biggrin:

тук не остана никой :biggrin:

а  това  е ул. Раковски :biggrin:

1517416_10203491265900249_84497198898180

 

Спешно започва заснемането на филма "28 месеца по-късно".Продуцентите на продукцията ще използват напълно безплатно обезлюдените софийски улици,където най-накрая ще бъде победена пандемията,превръщаща хората в зомбита.Основна заслуга за лека ще имат учените от БАН,а боеца ще е КУКАТА.

 

П.П.На,Фичо ще му бъде изплатен хонорар за снимката дала идеята и спестила голяма част от бюджета на мегапродукцията.

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Лек босненски пейзаж. Отсечката между Вишеград и Сараево, поне в началото и около Дрина с тунелите е уникално красива. 

 

P1100453.jpg

 

Сега сме в Сараево, окъсняхме да правим нещо тази вечер, освен че успяхме да се позагубим по супер стръмни улички. Повече утре. 

  • Харесвам 24
Връзка към мнение

Поздрави от Agios Nikolaos, Crete:

 

DSC_0360.JPG

Отидете и в Ретимно, аз съм изключително и завинаги влюбена в градчето.И естествено - желая страхотно изкарване!
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • ralitza1974
    • epetkov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.