Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Осведомявам се за правилните часове за молитва в хотелската си стая в Бон. Днес се пада 27-ми раджаб - един от 4-те свещени месеца.

 

20170424092411.thumb.JPG.dbcbdaaf68827370df48c55bbeb45993.JPG

  • Харесвам 20
Връзка към мнение
преди 5 часа, AlexandraKo каза:

Теди, ми, много ти хубаво чадърчето!:dancing:Завижд, завижд, завииижд! 

Голяма сесия заформих с него под дъгата. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, домосед каза:

Осведомявам се за правилните часове за молитва в хотелската си стая в Бон.

А дали е указано в коя посока е Мека...? :rtfm:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , milenita каза:

Тъмна Индия- буквално :blink: 

IMG_5567.JPG

Прочети още  

А ти очакваше нещо светличко ли?:wacko:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
14 minutes ago, AlexandraKo said:

А ти очакваше нещо светличко ли?:wacko:

Хахах слава Богу не :) Шока беше налице, но съм и приятно изненадана за момента, най-вече от кухнята и отношението на хората. Тоя път ще напиша пътепис :)

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
В момента, milenita каза:

Хахах слава Богу не :) Шока беше налице, но съм и приятно изненадана за момента, най-вече от кухнята и отношението на хората. Тоя път ще напиша пътепис :)

Ти направо го почвай, докато си още там, че после се забравя.

Направи си дневниче и всеки ден пиши, като имаш време и туряй по нЕкоя снимчица. Така хем е по- лесно, хем, "от мястото на събитието", хем, тука всички жадно ще чакат .:rtfm:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 7 часа, домосед каза:

Осведомявам се за правилните часове за молитва в хотелската си стая в Бон. Днес се пада 27-ми раджаб - един от 4-те свещени месеца.

 

Преди 1 час, chandni каза:

А дали е указано в коя посока е Мека...? :rtfm:

И аз това щях да питам B)

Връзка към мнение
преди 11 минути , mililia каза:

А ние поехме към Сапа...

В купето се паднахме с две сестри полякини и бутилка вино...

 

IMG_20170424_214256.jpg

Прочети още  

И стигна ли ви? То, на петима - кози крак, взех да ви мисля.:P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 минути , AlexandraKo каза:

И стигна ли ви? То, на петима - кози крак, взех да ви мисля.:P

С две полякини в купето...? Шегуваш се, нали? :shout:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
В момента, chandni каза:

С две полякини в купето...? Шегуваш се, нали? :shout:

Чандниииииии, не четеш ситните буквииии.:girlwacko:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
В момента, AlexandraKo каза:

Чандниииииии, не четеш ситните буквииии.:girlwacko:

вЕрно не ги прочетох, че на телефона твърде дребни дойдоха... :laugh:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Контраста е голям, но съм позитивно настроена. Като гледам и те не са лоши, макар и изпаднали :) Изумена съм от липсата на туристи обаче.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

:O

А купихте ли си шарени шушони? Те там плетат едни много красиви шарени разни работи.:)

Имам въпрос  с повишена трудност към  всички  ходили във Виетнам, Тайланд, Лаос и подобни - само аз ли не мога да им определям възрастта, кат са със затворена уста? Като се ухилят ми е лесно - броя пробойните и колкото по- малко зъби, толкоз повече години.

 

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Само шарени шушони не купихме. Няма плетени, но има доста шарении. Отделно в Сапа се продават на много ниски цени спортни стоки на Nord Face. Купих сто якета за има няма 100 лв.

Ходят с ботуши, защото тук за ден се сменят по няколко пъти годишните времена и може да вали. Иначе са носии на някоя от общностите. Бабките с ботушите бяха много сладки. Питахме ги да ги снимаме и те се зарадваха. Снимахме тях, после ги снимахме с нас и накрая решихме да им дадем някоя донга, а те не ги искаха. Върнаха ни всичко само искаха да се видят във фотоапарата. Почти всички позираха за снимки. Изглеждат студени, но са много приветливи. Единствено бащата на детенцето ми поиска пари за снимки, а едни баби, облечени по друг начин не искаха да ги снимам.

 

Редактирано от mililia
  • Харесвам 13
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 13 часа, AlexandraKo каза:

:O

А купихте ли си шарени шушони? Те там плетат едни много красиви шарени разни работи.:)

Имам въпрос  с повишена трудност към  всички  ходили във Виетнам, Тайланд, Лаос и подобни - само аз ли не мога да им определям възрастта, кат са със затворена уста? Като се ухилят ми е лесно - броя пробойните и колкото по- малко зъби, толкоз повече години.

 

Прочети още  

И аз трудно определям възраст. А за зъбите - при теб явно е професионална реакция!:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 17 минути , Дани Магелани каза:

И аз трудно определям възраст. А за зъбите - при теб явно е професионална реакция!:)

Даниииии,  колко си фино си се из казала! А иначе, деформация е точната дума.

В интерес на истината, освен зъбите, гледам и други неща.Например -при жените възрастта личи  от ръцете и по това, колко е сбръчкана гушката. :girlwacko:

А пък, на мъжете винаги гледам обувките, те говорят ужасно много за притежателя си.:ok::ok:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
На ‎24‎.‎04‎.‎2017 в 10:54, домосед каза:

Осведомявам се за правилните часове за молитва в хотелската си стая в Бон. Днес се пада 27-ми раджаб - един от 4-те свещени месеца.

 

 

 Това хотела ли го предоставя на гостите. Ужас. Изнервяме такава натрапчивост.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • vorbis
    • Bella A
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.