Прескочи до съдържание

Хумор - архив 2014г.


Еmilia

Препоръчани мнения

Поля, направи ми деня с тия майтапи! :)

 

Ето и една класика в поетична форма:

 

Ф нидууминие

 

Нищу нямаши ми фчера,

ставам сутранта,

ф углидалуту са зверя:

Бря, чи красута!

 

Викам сигур са чалдисах,

туй ни мой съм аз.

Смятай кат са начирвисам

и са нагласа!

 

Тъй пу нощник и терлици,

с чорлава куса

мязам кат на убавица

ф профил и анфас.

 

Дрямах начи и въртях са,

цъках със език,

плюх са дан са уручасам -

тъй са възхитих.

 

Дъл на пустуту глидалу

са яви дифект!?

Тъй да съм разхубавяла...

А, сига де! Дерт!

 

Са умислих утведнъшки -

как навън ш' въря?

Момцити ку са натръшкат

кату ма съзрат?

 

С модна фуста, чи забрадка,

с китка у ръка;

с тос акъл зер за три патки,

кату заблеста..

 

И къдету койт' ма срещни -

пламна, изгуря

ф разни помисли пугрешни...

Пък ни съм таквас!

 

Туй наверну сън е билу,

сигур йощи спа

и ми са е присънила

буйна красута.

 

Толкус убус да са исипи

тъй връз мен кат дъж...

Някуй тряа да ма ущипи!

(пу възможнус мъж! )

Редактирано от Пожето
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Три жени - едната сгодена, другата с любовник и третата - омъжена, решили да изпробват мъжете си с една игра - да се облекат с кожени секси дрехи и да видят как ще реагират половинките. Събират се след една седмица и споделят.
Сгодената:
- Моят като ме видя, каза, че съм най прекрасната жена на света  и после правихме любов цяла вечер.
Любовницата:
- Ми отидох при шефа, нагласена, покрита с едно палто. Почуках на вратата, влязох и свалих палтото...и правихме любов в кабинета  5 часа.
Омъжената:
-Хм, прибира се моят вкъщи, аз излизам от спалнята и му се умилквам, а той:  "Батман, казвай к'во има за вечеря!"

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Снощи излязох с приятелки на купон. Казах на мъжа ми, че ще се прибера точно в 12.00. Но беше много забавно с питиета, танци, още питиета. Забравих за часа. Оказа се, че се прибрах в 3.00 сутринта пияна като карпатски вълк.

На влизане вкъщи часовника с кукувицата изкука 3 пъти.

Като си дадох сметка, че мъжът ми ще се събуди от кукането, изкуках с всички сили още девет пъти. Останах адски доволна и горда от себе си и от гениалната си идея, с която щях да избегна караниците с мъжа ми. Заспах спокойно, мислейки колко интелигентна и умна съм.

На сутринта мъжа ми ме попита в колко съм се прибрала и аз му казах в 12.00, както му бях обещала. Помислих си "спасена съм"...след което той каза:
- Между другото трябва да сменим часовника с кукувицата.
-Така ли? - казах аз трепереща...- и защо любов моя?
- Ами снощи не знам защо изкука три пъти и извика "ебаси майката" и изкука още четири пъти, повърна в коридора, изкука още три пъти, спука се от смях и пак изкука, излезе тичайки, настъпи котката и счупи масата в салона, легна до мен изкука още един път, пръдна и заспа....

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
При психиатъра:
- Докторе, вчера тичах по улиците почти гол, само по чорапи.
Толкова ме беше срам…
- Така… Преди случвало ли ви се е такова нещо?
- Да, често.
- И също ли ви беше срам?
- Не, никога.
- Защо тогава ви е било срам този път?
- Единият ми чорап беше скъсан.
 
Връзка към мнение

 

 

 

,,,,Вчера започнах да пия хапчета против забременяване. Но веднага след първото хапче си глътнах и сополите. Ще повлияе ли това на контрацептивният ефект? ,,,, :rofl:

 

======

Тва издави рибата

Връзка към мнение

Това ми напомня на древната житейска мъдрост, че алкохолът в малки дози е полезен във всякакви количества. 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Снощи излязох с приятелки на купон. Казах на мъжа ми, че ще се прибера точно в 12.00. Но беше много забавно с питиета, танци, още питиета. Забравих за часа. Оказа се, че се прибрах в 3.00 сутринта пияна като карпатски вълк.

 

На влизане вкъщи часовника с кукувицата изкука 3 пъти.

 

Като си дадох сметка, че мъжът ми ще се събуди от кукането, изкуках с всички сили още девет пъти. Останах адски доволна и горда от себе си и от гениалната си идея, с която щях да избегна караниците с мъжа ми. Заспах спокойно, мислейки колко интелигентна и умна съм.

 

На сутринта мъжа ми ме попита в колко съм се прибрала и аз му казах в 12.00, както му бях обещала. Помислих си "спасена съм"...след което той каза:

- Между другото трябва да сменим часовника с кукувицата.

-Така ли? - казах аз трепереща...- и защо любов моя?

- Ами снощи не знам защо изкука три пъти и извика "ебаси майката" и изкука още четири пъти, повърна в коридора, изкука още три пъти, спука се от смях и пак изкука, излезе тичайки, настъпи котката и счупи масата в салона, легна до мен изкука още един път, пръдна и заспа....

 Скоро не съм се смял така на виц!!! :lol:  :lol:  :lol:

 

Пироефекти на циганска сватба.

 

https://www.youtube.com/watch?v=HTMigu5ubj8#t=118

На тези не им тръгна още от началото с "вулканите" ама после с фойерверка - разби!!! :lol:  :lol:  :lol:  

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Още един от златната колекция, някъде от 90-те както ще се види по-долу

 

Та един рибар ловил си риба и изведнъж закачил нещо по-особено. Гледа на кукичката - хванал златната жаба. И както се случва в такива случаи, жабата проговорила: 

- Пусни ме моля те, ще ти изпълня едно желание. 

- Защо само едно бе?

- Ми щото съм златната жаба, не съм силна като златната рибка. 

Замислил се рибарят, и рекъл: 

- Ми ако можеш да спреш войната в Босна и Херцеговина. 

Жабата подскочила: 

- Аааааааааа, това е много трудно, това даже и златната рибка не може да го направи. 

Замислил се пак рибарят, мислил, мислил, пък казал: 

- Ами тогава да направиш жена ми като София Лорен на млади години, и подал една снимка на благоверната. 

Жабата взела снимката, погледната я със сериозен поглед, въздъхнала тежко и промълвила тихо: 

- Давай картата на Босна и Херцеговина.  :wacko:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гергана Пенина

http://www.hereigoagainonmyown.com/date-a-man-who-travels/

 

https://medium.com/better-humans/802c49b9141c

 

Странно за мъжете е ок, за жените не :))

Редактирано от Penina
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

http://www.hereigoagainonmyown.com/date-a-man-who-travels/

 

https://medium.com/better-humans/802c49b9141c

 

Странно за мъжете е ок, за жените не :))

 

Не виждам нищо странно. Един мъж когато пътува - пътува. Една жена дори и когато пътува - пазарува... :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

В тайландски бар:

- Какво пиеш, красавице?

- Простамол уно.

Добре, че не съм попаднал на такъв  :lol:

 

Това Простамол Уно реших да го проверя в google какво точно означава, и ето на какво попаднах:

http://tankobg.blog.com/2010/04/29/%D0%9C%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC/

- в мнението на 68-годишната жена със 73 годишния мъж

има някой уникални попадения (мъжкия аналог на онези мнения от женски форум, които някой беше пуснал преди)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.