Прескочи до съдържание

Здравейте на всички :)


Препоръчани мнения

Приятно ми е - Мартин. Повечето ми приятели използват Martinez :)

Форума е страхотен и с нетърпение очаквам да имам какво да споделя с вас от последното си пътуване или да се похваля с някое откритие за страхотни тарифи :)

Малко за мен - по професия съм филолог, психолог и още няколко други неща. По призвание музикант :) Обожавам да пътувам, но работата не ми предоставя тази възможност и затова гледам да си я предоставям аз :)

 

Пътувал съм предимно в Европа, като най-интересната ми дестинация въобще до сега мисля, че е Израел.

За това лято вече съм планирал доста кратки пътувания. Юли започвам с Рим, после към края Лондон. Август искам да отида в Сардиния или Занзибар :) Октомври - Сингапур :)

Това е за сега :)

 

Поздрави,

Мartinez

 

Редактирано от Maratonezz
  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Благодаря за приветствията :)

 

Ами призванието наистина е страхотно. От малък се занимвам и с музика. Свиря на бас и си имам група.

 

Свирим нещо средно между джаз, поп и рок :) Само авторска музика

 

А, да и пея :)

 

@Elena, надявам се в положителен смисъл :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

Крaй, прецaкa се! Сегa ще се нaложи дa кaжеш коя е групaтa, къде свирите и дa ни чaкaш дa се изсипем в някой момент :)

Благодаря за приветствията :)

 

Ами призванието наистина е страхотно. От малък се занимвам и с музика. Свиря на бас и си имам група.

 

Свирим нещо средно между джаз, поп и рок :) Само авторска музика

 

А, да и пея :)

 

@Elena, надявам се в положителен смисъл :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Басист?! Оооооо!!.... Човече, много внимавай, ако се наложи да пътуваш до Хан Долд Сити, а най-добре - избягвай да ходиш там!

 

 

 

— Богат ли си?

Това накара Форд да се разсмее.
Той се обърна и разпери широко ръце.
— Изглеждам ли богат? — каза той.
— Не знам — каза момичето. — Може би да, може би не. Може би ще забогатееш. Предлагам много специална услуга за богати хора.
— Така ли? — попита Форд заинтригуван, но с повишено внимание. — И каква е тя?
— Казвам им, че е о’кей да си богат.
От прозорец високо над тях изригна картечен огън, но само застрелваха един басист, защото беше изсвирил грешен пасаж три пъти по ред, а басистите в Хан Долд Сити вървят по два за цент.

 

Елена, гледам, вече ти е казала какво те чака...в началото ;) А след това (когато се изсипем там, където свириш): Какво каза, че свирите? Имате ли дует с Тони Дачева? Кой е по-по-най: Весна Змиянац или Кати Гарби? 'земи тия 50 евра (между трети и четвърти ключ), почвай „Наш'та система 4-4-2“!

 

И накрая една гатанка: познаваш ли това лице?

 

5526954_f260.jpg

 

 

:)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Басист?! Оооооо!!.... Човече, много внимавай, ако се наложи да пътуваш до Хан Долд Сити, а най-добре - избягвай да ходиш там!

 

 

 

Елена, гледам, вече ти е казала какво те чака...в началото ;) А след това (когато се изсипем там, където свириш): Какво каза, че свирите? Имате ли дует с Тони Дачева? Кой е по-по-най: Весна Змиянац или Кати Гарби? 'земи тия 50 евра (между трети и четвърти ключ), почвай „Наш'та система 4-4-2“!

 

И накрая една гатанка: познаваш ли това лице?

 

5526954_f260.jpg

 

 

:)

Хахахахах,

 

Това от пътеводителя ми е мега любимо човек :)

 

А за другото, както се казва "Елате повече" :D

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.