Прескочи до съдържание

Милано-Канкун 294 евро


Препоръчани мнения

Stanislav Dimitrov

Milano-Cancun 294E

 

Може да се свали до 260 евро,но ми излизаха само полети с престой в USA.

Аз взех за 17.01-17.02,директно от сайта на иберия.(Милано-Мадрид-Мексико сити и обратно)

Редактирано от malkia
  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Аз почти веднага след поста влязох и под 400 и нещо евра в посока не видях...Тъкмо си мислех, че аз тотално не съм в час с билетите :mellow:

Ако все още е валидна, моля за насоки - дестинацията ме интересува.

Редактирано от malDivka
Връзка към мнение

Засега няма , но при Iberia издънките често се появявят пак след броени дни , та просто ги преглеждай тия дни.

Предполагам пак ще се появи тази цена.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз почти веднага след поста влязох и под 400 и нещо евра в посока не видях...Тъкмо си мислех, че аз тотално не съм в час с билетите :mellow:

Ако все още е валидна, моля за насоки - дестинацията ме интересува.

Тя излезе още към 18 ч. и даже се изненадах, че тук бе постната чак 2 часа по-късно. Аз си бях от телефона (голяма борба беше) и нямаше как да го постна.

 

Връзка към мнение

Ех, че ме е яд за тая оферта... И сега какво да дебна час през час в Иберия ли? Мъжа ми е абониран за новините им, сега погледнах мейлите само глупости за точки, багаж и никакви промоции

Редактирано от malDivka
Връзка към мнение

Не , това е сгрешена тарифа. Не е промоционална цена. Абонирай се за блоговете които следят за тив издънки.

Ахааа, ясно! Мислех, че си е редовна -промо, защото е директно от сайта. Ей на -сън не ме хеаща сега за тая оферта Редактирано от malDivka
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Защо да е сгрешена тарифа? В разпечатката на таксите има ли ги всички?

Връзка към мнение

Не , това е сгрешена тарифа. Не е промоционална цена. Абонирай се за блоговете които следят за тив издънки.

 

Дай някакви линкове, какво следиш ти.

Връзка към мнение

Дай някакви линкове, какво следиш ти.

Тези от таблицата на Мак

Така си мисля , че под 300 евро ще е сгрешена.

Нека някой даде разбивка на цената от билета да видим.

 

Плюс това само няколко часа по-късно същите полети са в пъти по-скъпи. Нещо като happy hour може да е било ;)

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тези от таблицата на Мак

Така си мисля , че под 300 евро ще е сгрешена.

Нека някой даде разбивка на цената от билета да видим.

 

Плюс това само няколко часа по-късно същите полети са в пъти по-скъпи. Нещо като happy hour може да е било ;)

Моля, някой ако се докопа пак до такава оферта да пише по-скоро :thankyou:Аз я видях във fly for free , ама пак я изпратиха с 2ч. по-късно от началният явно. Ще следя днешните оферти, пък да видиме :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Има едни нискобюджетни pullmanair редовно летят от барахас до канкун и доминикана.Хранят си добре и в сервиза са си ок.

Връзка към мнение

Такаа, не откривам подобни тарифи нито на Иберия, нито на която и да е друга авиокомпания от Милано. Няма и в историята, тоест, официялно промоционална тарифа не е била зареждана. Явно е била грешка. Съжалявам, не мога да помогна в този случай.

Връзка към мнение

Отдавна я няма , Iberia напоследък са се взели в ръце. Грешат само през два - три месеца :)

Но и нормалните им цени по дестинацията са съвсем прилични.

Връзка към мнение

Добре, ето ги днес тарифите. Имат обаче задължителен surcharge, който явно не се е начислявал вчера. Все пак, цената от Милано до Канкун излиза окоро 450 евро, който го интересува. Аз намерих по изгодно от Мадрид с Еър Франс, пускам нова тема направо.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.