Прескочи до съдържание

София-Бейрут-София 110€


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Aegean


Маршрут:: София-Бейрут-София


Цена:: 110


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 17.11.2016


Примерна дата на връщане:: 20.11.2016


Сайт за резервиране:: kayak.it


Период на резервация:: 07.2016


Период на пътуване:: 01.10.2016-31.03.2017

Цената се постига при търсене на отделни отсечки.Има много дати  в периода октомври 2016-март 2017г.

 

post-2434-0-27128500-1468781160_thumb.jpg

post-2434-0-16846100-1468781172_thumb.jpg

 

Плащането е с Visa credit.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

разиграх малко дати за Януари и февруари, но не намирам на същата, а дори и на подобна цена. Някой успя ли да открие нещо за 4-5 дни в първите месеци на 2017г. ? :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

разиграх малко дати за Януари и февруари, но не намирам на същата, а дори и на подобна цена. Някой успя ли да открие нещо за 4-5 дни в първите месеци на 2017г. ? :)

Нали търсите на отделни отсечки?

Връзка към мнение

На отделни отсечки почнаха да излизат. Сега да видим дали ще намеря Visa кредитна, че ми остана само Mastercard :D 
Някой вадил ли си е туристическа виза от тук за Ливан?

Връзка към мнение

Търся си белята . отдето мина там гърми ама веднъж се живее  ... оня горе си знае работата  ;)

 

 

По отделни отсечки - получава  се , но не знам що в крайната цена си слага  по 3 евро отгоре на отсечка  , не че е болка голяма.

В първите два пъти отказа да приеме плащането  по втората отсечка и реших , че и тук има негласно правило за ограничение в плащанията с една карта. Искаше ми  друга карта и цената скочи с 16 евро (78 евро за Бейрут София) 

В крайна сметка от трети опит плащането мина.

 

 

До преди час не бях и помислял да стъпя в Бейрут ама какво пък ... даже има бонус почти цял ден в иначе недолюбваната от мен Атина ,  ама все ще го убия с някое суфлаки по чаршията  :lol:

 

Тия работи обаче не ме кефят по за два дни за това резервирах седмица.

21.01-27.01 крайна цена 50.88 евро + 64.80 евро = 115.68 евро.  Имам потвърждение и за двете отсечки .

 

 

 

Дидо благодаря !!!  :)

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
Георги Матеев

Някой вадил ли си е туристическа виза от тук за Ливан?

"Виза" (обикновен входен печат) за Ливан се получава направо на летището при кацане и е безплатна. Няма нужда от никакви предварителни подготовки.

 

Само да предупредя - 1 седмица в Бейрут е множко. Ако се седи само там толкова време ще доскучее.

 

Иначе е доста безопасно, аз не видях нищо притеснително. Взимайте смело билети, цената е прекрасна.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

А , на практика са пет дни предвид часовете на полетите. Ще се дреме явно ,но разликата е 50-60 лева на ден , та го искам да е спокойно :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.