Прескочи до съдържание

Търся билет до Сейшели през януари


Препоръчани мнения

Почивам през януари, търся съвет , къде в кои сайтове да търся евтини билети до Мае или Праслин, за тръгване около 5-6 януари, максимум 10 януари,идеята ми е да си резервирам от рано, за да се спести някой лев, а спането съм го уредил вече :)

Връзка към мнение

Няма гаранция, че резервирайки половин година по-рано билета ще е по-евтин. Какво намираш до момента да видим дали мож да го оптимизираме? Колко време престой там?

Връзка към мнение

Сейшелите са велико място, бил съм и на Малдивите, и в Занзибар, но на Сейшели ми се стори много по-хубаво. Факт е, че е и най-скъпо. Препоръчвам остров Ла Диг, където почти няма коли, освен таксита за стари хора и в услуга работата на някое хотелче. Придвижваш се с колела от 70-те години на 20-и век, щъкаш от плаж на плаж през джунглата...а плажовете са брашно тип 500, страшно красиви:)

Мога да препоръчам хотел, чиято собственичка е много добре запозната с острова и ще ви обясни най-хубавите неща, които може да преживеете там. Няма нищо общо с Махе и Пралин,които са големи и не е типично робинзонско чувство при тях. Заслужава си напълно изживяването Ла Диг.Но пак да предупредя, не е много бюджетно

Редактирано от Worldismine
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Здравейте, до сега намирам от Ататюрк 528 евро за двупосочен, целта на почивката ми е по принцип съчетаване с малко работа. Аз съм ботаник и смятам да проуча островите с лична цел. Имам покана за гостуване във Виктория, но тъй като не желая да се натрапвам прекалено дълго, смятам да остана не повече от 3 вечери , останалите 6 нощувки смятам да наема апартаментче, рабира се на достъпна цена. Разгледах триваго и хотелс.ком и цените определено са сериозно завишени според това което съм наемал до сега и съпоставката , цена - качество. Ще съм благодарен на препоръки. Между другото, мисля тук е мястото да попитам...... Къде мога да обикалям повече гори , като изискването е горите да са екваториални или тропически. Преди години обикалях в околностите на Икито и определено бях изключително доволен, като махнем факта за тоталното присъствие на уникално жилещите комари. Мавриции, Бали или Сейшели, като последните са доста малки и това ме притеснява. Надали ще имат развита аграрна политика и надали ще успея да намеря това което търся , но все пак.

Само да вметна, че плажовете не ме интересуват, интересува ме богатството на флората

Редактирано от Geoponos
Връзка към мнение

$742 от София също не е зле, имайки предвид, че няма да плащаш допълнително за транспорт до Истанбул и ще избегнеш малко горещата точка, която е Турция в момента. 

 

https://www.priceline.com/fly/#/checkout/details/SOF-SEZ-20170105/SEZ-SOF-20170117/1/JU127-JU8080-JU8624:JU8625-JU801-JU122?token=R_SOF201701050515BEG201701050530UJU127~BEG201701051155AUH201701052025UJU8080~AUH201701060240SEZ201701060720UJU8624-SEZ201701172025AUH201701180055UJU8625~AUH201701180820BEG201701181120UJU801~BEG201701181315SOF201701181525UJU122_1_USD742.60

 

2016-08-01_22-03-11.png

 

 

От Дубай цените са около $520, ама до там в момента е по-скъпичко. От Истанбул не ги намирам твоите цени между другото. 

 

Относно флората не мога да помогна, на много аматьорско ниво знам, че западната част на Бали е някакъв рай за птици и растения, но не знам какво точно търсиш, а и да знаех едва ли щеше да помогне много :)

Връзка към мнение

Ами от Ататюрк цената я намерих в приложението "е скай" за андроид, напоследък има страхотни предложения до Катманду и въобще Азия и САЩ са на много ниски цени , но за определени дати. По принцип транспорта ми до Истанбул, Белград, Виена и Цюрих ми е безплатен имам такава опция два пъти седмично. За сега няма за януари нищо, вероятно защото е далеч, но да се надяваме да изскочи нещо, датата може да варира от 5 ти до 15 ти, като заминаване, понеже , целия месец ми е свободен.

 

8857990s.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами, не е staff, ако визираш безплатния транспорт до някои европейски градове, опцията е , че пътувам "безплатно" ( друг заплаща транспорта ми ) , отново свързано с работата ми и не е проблем да ползвам услугите на техните летища стига да е изгодно, след като Ататюрк е гореща точка от няколко седмици насам :) .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А тези цени валидни ли са за твоите дати? Аз подобни за януари не изкарах, подозирам че приложението си кешира нещо и може и офертата да не е активна вече. 

Връзка към мнение

А тези цени валидни ли са за твоите дати? Аз подобни за януари не изкарах, подозирам че приложението си кешира нещо и може и офертата да не е активна вече. 

Ами излизат колко свободни билета има, това поне го виждам, проблема е че за януари няма и за това и следя, ако имаше, нямаше да пускам темата :) Има вариант да смена датата , но ще е много рисковано, от страна на крайния резултат, както казах, по време на почивката си, ще се опитам да свърша полезна работа и на практика, освен визуална информация, която се опитвам да попия, ми трябва и професионална такава. Мислех да се срещна с част от местната власт и това е причината да планувам нещата след празниците :)

Редактирано от Geoponos
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.