Прескочи до съдържание

Дестинация на годината


Препоръчани мнения

Мисля, че е време да си имаме и такава тема. Миналата година беше на Филипините, тази се очертава като такава за Малдивите и Япония.

Нямам идея точно как ще се броим, но в началото на следващата година да знаем къде по света е имало най - много магеланци.

Може би Биг МаГ ще спретне една прегледна табличка, както си може? :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Имам усещането, че ако е по количествен признак единствено, ежегодно Италия ще води... :)

Значи, ще трябва сепарация по континенти. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е, Италия и Гърция не мисля, че има смисъл да се броят, те са си постоянни и неизбежни. Просто се набива в очи един наплив първо към Аржентина и Бразилия, после Филипините, сега Малдивите и Япония...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Е, Италия и Гърция не мисля, че има смисъл да се броят, те са си постоянни и неизбежни. Просто се набива в очи един наплив първо към Аржентина и Бразилия, после Филипините, сега Малдивите и Япония...

Прибавяме и Нова Зеландия от вчера.:)

Връзка към мнение

Разбирам какво се има предвид, но около тези държави се говореше много и се вдигна шум главно заради промоционални билети според мен. Реално като брой посещения не са толкова много, в крайна сметка отиват 10-15 магеланци. За Нова Зеландия не мисля, че повече от 6-7 човека взеха билети. :) Почти всяка държава в Европа би събрала повече гласове.

 

Ако се раздели по континенти ще е по-интересно, но Австралия и Океания ще има няколко гласа, особено като става въпрос за конкретна година.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Разбирам идеята, интересна е. Определено има стълпотворение от магеланци в някоя държава покрай дадена промоция. Може би да се извади Европа, защото всеки е отскачал до някъде между по-големите пътувания. Също, ако е по континенти , да има и опции за държави по тези континенти, тъй като Азия е и Япония и Китай, но към Япония имаше повече трафик тази година.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.