Прескочи до съдържание

Италия - Уругвай от 340 Евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: KLM +GOL


Маршрут:: Firenze / Milan / Roma - Montevideo


Цена:: 340


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 23.01.17


Примерна дата на връщане:: 13.02.17


Сайт за резервиране:: liligo.it


Период на пътуване:: 01.09.2016-31.03.2016

Страхотна цена от Италия до Уругвай по схемата на Матеев през liligo.it > volagratis.it плащане с Maestro.

 

Най-евтино е през Флоренция , което с оглед евтините полети на Ryan до Пиза си е  опция :

post-140-0-19305900-1470675596_thumb.jpg

 

 

Леко по-скъпо през Милано - Линате :

post-140-0-29635000-1470675604_thumb.jpg

 

 

Почти същата цена през Рим :

post-140-0-67969400-1470675609_thumb.jpg

 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

Въпрос: На отиване, понеже има прекачване на EZE, може ли да се чекира багажът до там и да се слезе, като на връщане ще се хване редовния полет от Монтевидео до Италия? Дали ще отпадне полетът на връщане, ако се направи такова преждевременно слизане?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Въпрос: На отиване, понеже има прекачване на EZE, може ли да се чекира багажът до там и да се слезе, като на връщане ще се хване редовния полет от Монтевидео до Италия? Дали ще отпадне полетът на връщане, ако се направи такова преждевременно слизане?

 

Ако се пропусне която и да е отсечка, отпада всичко до края.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

офертата е доста добра, между другото. Аз миналата година пътувах от Италия до БА за 300 евро. Впоследствие, прекарах 2 дни в Уругвай, но ми беше допълнително около 160-70лв за логистиката до там (фериботи, таксита и автобуси)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

офертата е доста добра, между другото. Аз миналата година пътувах от Италия до БА за 300 евро. Впоследствие, прекарах 2 дни в Уругвай, но ми беше допълнително около 160-70лв за логистиката до там (фериботи, таксита и автобуси)

а до къде в Уругвай си бил? Че фериботите са до Колония, Монтевидео и Пунта дел Есте. Аз миналата година взех ферибота от Буенос Айрес за Колония, това е супер готино място... Уругвай ми хареса, мечтата ми е Пунта дел Есте, но.... кой знае кога ще стане. А тези фериботи са на много по-ниски цени за аржентински и уругвайски граждани. Като ти видят паспорта, че си от Европа, е в пъти повече. Но ме посъветваха да взема Buque Bus, една от корабните компании, най-тънко излезе. И съм супер доволен

Връзка към мнение

Помня , че Буенос Айрес - Колониа пътувах със Seacat ( това е нещо като лоу-кост подразделение на Buquebus).

Закупено през уругвайската версия на сайта излизаше доста по-евтино и никой не е проверявал за гражданство макар тарифата да беше за граждани на Уругвай.

 

558 песо което е малко под 20 €

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Монтевидео - Буенос Айрес с директното фери на Buquebus струваше 69€ , че не ми се губеше време да се връщам до Coloniа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

а до къде в Уругвай си бил? Че фериботите са до Колония, Монтевидео и Пунта дел Есте. Аз миналата година взех ферибота от Буенос Айрес за Колония, това е супер готино място... Уругвай ми хареса, мечтата ми е Пунта дел Есте, но.... кой знае кога ще стане. А тези фериботи са на много по-ниски цени за аржентински и уругвайски граждани. Като ти видят паспорта, че си от Европа, е в пъти повече. Но ме посъветваха да взема Buque Bus, една от корабните компании, най-тънко излезе. И съм супер доволен

взех Фери до Колония, после се разходих и до Монтевидео.

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.