Прескочи до съдържание

Неизвестните Филипински острови


georgikehayov

Препоръчани мнения

Мога ли да Ви питам някои неща за Филипини , виждам , че сте били там.Благодаря

 

Недей да молиш, а директно питай :)

Връзка към мнение

В никакъв случай няма да се плашиш! Филипините са прекрасни и всичко там е много лесно за организиране. Хората са винаги готови да помогнат. Насреща съм за помощ и съвет, и за кураж. Навсякъде може да се случи нещо неприятно, но не се поддавай на параноя!

Мога ли да Ви задам 

 

Недей да молиш, а директно питай :)

Имате ли идея от Борокай до Себу как се стига с фери или самолет, че не мога да намеря информация. И дали февруари е топло, тъйкато мислим за догодина. 

Връзка към мнение

Мога ли да Ви задам 

 

Имате ли идея от Борокай до Себу как се стига с фери или самолет, че не мога да намеря информация. И дали февруари е топло, тъйкато мислим за догодина. 

Със самолет е най-добре, че си е бая далечко - на промоция изкачат добри цени със Cebu Pacific (около 1 час ще е пътуването).

Аз бях за 14 февруари тази година на Боракай и си изкарах страхотно. Времето беше идеално за плаж и плуване.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Със самолет е най-добре, че си е бая далечко - на промоция изкачат добри цени със Cebu Pacific (около 1 час ще е пътуването).

Аз бях за 14 февруари тази година на Боракай и си изкарах страхотно. Времето беше идеално за плаж и плуване.

Благодаря

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Живяла съм 5 години във Филипините.Да понякой път се случват разни неща но това е една прекрасна страна със интересни места забавни и усмихнати хора.Има много какво да се види и не само плажове.За вашата сигурност НЕ ходете в Минданао и по принцип избягвайте бедните районо в Манила още повече вечерта ,просто не си създавайте проблеми сами.

Не се отказвайте да посетите Филипините

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Публикувано: (редактирано)

Отново съм тук , бяхме си в България три месеца, след медения месец из азия. Луда авантюра беше с много радост и сълзи, цел филм..Но  наскоро се завърнахме на Филипините, живеем на кабаруян аилънд в пангасинан провинс. Не е опасно ако не се шматкаш по кофти места както написа колежката по -горе. Cabaruyan island  tondol white sand beach аз живея на 10 мин от там . Препоръчвам на тези които пбичат по-локал и нетрадиционни места, може да си хванете лодка да ви разведе до резервата 100 острова или да доидете при мене и да се освиним като кучета , питаите Йордан Йорданов -един съфорумец тука, какви приключения му се случиха като ме навести на свадбата ми хахаха

 

Които има въпроси, неясноти , питанки за нетрадиционни излизания от туристическия пат и др. Относно Филипинето-съм насреща 

Редактирано от georgikehayov
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 3 часа, georgikehayov каза:

Отново съм тук , бяхме си в България три месеца, след медения месец из азия. Луда авантюра беше с много радост и сълзи, цел филм..Но  наскоро се завърнахме на Филипините, живеем на кабаруян аилънд в пангасинан провинс. Не е опасно ако не се шматкаш по кофти места както написа колежката по -горе. Cabaruyan island  tondol white sand beach аз живея на 10 мин от там . Препоръчвам на тези които пбичат по-локал и нетрадиционни места, може да си хванете лодка да ви разведе до резервата 100 острова или да доидете при мене и да се освиним като кучета , питаите Йордан Йорданов -един съфорумец тука, какви приключения му се случиха като ме навести на свадбата ми хахаха

 

Които има въпроси, неясноти , питанки за нетрадиционни излизания от туристическия пат и др. Относно Филипинето-съм насреща 

Ооо, добре се явил отново!Че както зачезна,  ти избрахме дерта,  викаме - тез красавици филипинки го отмъкнаха нашето момче и това си е.:)

Като имаш време, разкажи, моля за живота там.Едно е , като си турист, съвсем друго е, когато живееш там. Аз бях разбрала, че ще живеете в България, да не би на девойката да не и хареса тук?

Твоите приключения са безкрайно интересни и те чакаме да разказваш.То е ясно, че като си младоженец няма да висиш пред компютъра да пишеш, ама , като имаш време и настроение, чУкни по някоя буквичка ,моля.

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.