Прескочи до съдържание

Започнаха ли колоните на гастербайтерите от Европа?


Препоръчани мнения

Здравейте, в края на тази седмица ми предстои пътуване към България с колата. Маршрута ми е през Виена и Будапеща. Никога не съм пътувал по това време на годината и ме притесняват слуховете за тези колони от гастербайтери на пункта на границата Сегет- Суботица. Чуват се някакви легенди за 3-4 и повече часа чакане. Търся някаква алтернатива на този пункт, но да не е през Румъния, че от Видин до София е много неприятно. Гледам че на около 60 км има друг пункт Kelebija - Tompa и като смятам отклонението е към час и нещо.

Някой минавал ли е през този пункт и има ли сериозно чакане там?

Благодаря.

Връзка към мнение

Преди две години, началото на август попаднахме точно на такова "задръстване" там, от към сръбска страна. Положението изглеждаше много зле.

На едно място малко пред нас имаше прекъсване на мантинелата между двете платна и един "полицай", който събираше по 10ЕУР за да те пусне да направиш обратен завой там... Ние минахме само с 5, но определено съседния граничен пункт беше по-добрия избор.

Вярно, че нямаш магистрала и се заобикаля малко, но поне се движиш и някак си не е толкова изнервящо.

 

Но за през юли не мога да преценя как ще е положението. Предполагам обаче ще си проличи още на магистралата след Букурещ - ако е много натоварена, директно минавай през Tompa (според мен!)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.