Прескочи до съдържание

Здравейте


Димитър Бъчваро

Препоръчани мнения

Димитър Бъчваро

Както казва един мой приятел: "Когато пътуваш научаваш много за самия себе си" ,и аз се чудех какво ново съм разбрал след като скоро се върнах от Зайчар.  Погледнах се в огледалото, погледнах си интернета погледнах в чекмеджето, и намерих стария си GSM. Най-хубавото нещо което съм имал през живота си. Свързах го към компютъра, той заработи и отворих паметта си. Цяла вечер се разхождах из спомените, на децата на жена ми и моите, защото той поседователно беше мой, на детето, на другото, и на жена ми. Така разгледах техните и тези които бяха останали от моите.

 Записах паметта му на няколко места и реших да го флашна за го ползвам като плеър.

Играх си 24 часа почти без да спя. Не беше трудно, само че той беше модел на 2006. Стана малко преди да се откажа. Отворих тонове страници. Там някъде излезе и "магеланци".

Сега имам плеър и нови познанства! :)

 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Готино е да откриеш стара и уж непотребна вещ, а впоследствие да се окаже толкова полезна! :)

Добре дошъл! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Димитър Бъчваро

Неведоми са пътищата на телефоните, добре дошъл :)

Добре заварил! 

 Да си ми виждал телефона? :)

Здрасти, добре дошъл, страхотно нахълтване :)!

Здравей! Благодаря ти! Е да тръгваме на път! :)

Готино е да откриеш стара и уж непотребна вещ, а впоследствие да се окаже толкова полезна! :)

Добре дошъл! 

Здравей! Търся му батерия сега, интернета каза че има. След празниците и на заплата! :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.