Прескочи до съдържание

Здравейте ! :)


Препоръчани мнения

Здравейте, Магеланци ! Чета ви от около 2 години и все не стига време да се регистрирам, но сега дойде момента. Пътувала съм само в Европа и Турция. След като открих с ваша помощ уникалната промоция за Тайланд, се сдобих с билети за 03.02.2017 - 17.02.2017. Даже купих на още 8 човека с мен :) Сега чакат аз да организирам всичко... Пожелавам на всички тук незабравими дни в странство и попътен вятър ! :)

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Добре дошла, толкова ли е сложно регистрирането, че отнема 2 години? :)

 

За човек, който може да организира 8 души за Тайланд, не мисля, че има нещо сложно в тоя живот :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла :) Аз също съм още е началото тук, но с тази зараза по пъруванията, която върлува тук, скоро време само за нищо друго няма да искаш да мислиш :D

Връзка към мнение

Здравей, Диди. Май сме закачили една и съща промоция. И понеже за Тайланд имаше три дестинации, не ми стана ясно къде ти е крайната точка на кацане. Моят билет е 4 дни след теб. Ако не възразяваш, бих била благодарна ако си помагаме и споделяме някаква информация и идеи.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.