Прескочи до съдържание

Билет до Нова Зеландия


Препоръчани мнения

Здравейте  :)

от около 15 дни преглеждам цените за самолетен билет за Крайсчърч (Нова Зеландия). Периода за пътуване ми е от януари до към края на февруари 2017 и възможно най евтината цена която намирам е от Исанбул през Абу Даби - Мелбърн и Крайсчърч на Etihad     812 евро през momondo и след това mytrip.com

 

06/02     IST-AUH      AUH-MEL    MEL - CHC   47h 25m

 

19/02     CHC-MEL    MEL-AUH    AUH - IST     31h 00m

 

 

Добре ли е тази цена ? Може ли  още да се свали ? или да действам ...и да купувам ?

 

Благодаря

 

 

Връзка към мнение

На фона на култовата промоция неотдавна това ми звучи като безбожна цена. По това време от София имаше за около 780 евро. Аз бих изчакал ако не за грешка , то за промоция. Имаш много време .

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Гледах ги ,говориш за катарците ,но полета им беше до Окланд и отделно трябва да взимам и билет до южния остров .Мога да чакам разбира се ....но ми се  иска да съм го взел и да мисля вече за друго :)

Редактирано от Iceman
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Всъщност тази цена не е ли промоционална на Етихат?

 

Все още билета може да се купи,надявам се да излезе някаква хубава грешка , но ще ме и яд ако изпусна тази цена ,хем е от Истанбул(ще отида с колата) и си е точно до Крайсчърч.Което ми спестява допълнителни билети (веднъж до Европа при евентуални промоции и веднъж в Нова Зеландия а повечето от офертите които съм срещал са до Окланд).

Та........Много се чудя..?

Редактирано от Iceman
Връзка към мнение

Аз бих ги взел, катарската промоция беше разглезваща, но като цяло под 1000 евро рядко съм виждал до Нова Зеландия и по-скоро смятам, че цените там бяха изключение, а не редовно правило от сега нататък. Дано да бъркам. Ако беше задал този въпрос преди 2 седмици всички дружно щяхме да ти кажем да купуваш веднага :)

 

А и правилото е, че колкото по-малко гъвкавост имаш (в случая си гъвкав в датите, но не си гъвкав в крайната дестинация), толкова е по-малък шанса нещо супер промоционално да те удари по главата. Обикновено с промоциите ти се нагаждаш към тях, а не те към теб :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Всъщност тази цена не е ли промоционална на Етихат?

 

Все още билета може да се купи,надявам се да излезе някаква хубава грешка , но ще ме и яд ако изпусна тази цена ,хем е от Истанбул(ще отида с колата) и си е точно до Крайсчърч.Което ми спестява допълнителни билети (веднъж до Европа при евентуални промоции и веднъж в Нова Зеландия а повечето от офертите които съм срещал са до Окланд).

Та........Много се чудя..?

 

Защо целиш да заобиколиш Окланд? Бил ли си там или имаш някаква конкретна цел на южния остров? Ако целта ти е туризъм и не си бил в Нова Зеландия не мисля, че е зле да отделиш 1-2 дни за Окланд.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Бил съм и на двата острова,но определено много повече ми хареса южния. Всъщност не ми се размотава по по големите градове,а искам точно обратното.... да избягам от урбанизацията,искам по изолирани места,на палатка без много хора,да завъртя 3 4 дълги трека из планините на фиордланд (предния път не успях )Това за мен си е истинска почивка....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Бил съм и на двата острова,но определено много повече ми хареса южния. Всъщност не ми се размотава по по големите градове,а искам точно обратното.... да избягам от урбанизацията,искам по изолирани места,на палатка без много хора,да завъртя 3 4 дълги трека из планините на фиордланд (предния път не успях )Това за мен си е истинска почивка....

 

Трековете в Нова Зеландия са много хубави, но не забравяй че е голяма дивотия! Скоро имаше инцидент с една чехкиня, която я откриха чак след един месец. цък

 

Хубаво е да се регистрираш къде искаш да ходиш, за да знаят на къде да те търсят ако случайно се загубиш.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.