Прескочи до съдържание

Работа като за магеланец


Препоръчани мнения

Предполагам, много от вас са видяли тази обява. На мен ми звучи като мечтаната работа, но не знам испански и за това не се въздържах да я споделя. https://www.jobs.bg/f3404730

Редактирано от eloena
Връзка към мнение

Предполагам, много от вас са видяли тази обява. На мен ми звучи като мечтаната работа, но не знам испански и за това не се въздържах да я споделя. https://www.jobs.bg/f3404730

Точно вчера я  гледах обявата и много ми хареса. Не им отговарям на изискванията за езици иначе бих се кандидатирала. Даже ми хрумна как ли биха отговорили, ако им предложа известно време безплатен труд, та да видят че и без перфектно ползване на двата езика, човек може да се справи добре. Просто е нужно страст и отдаденост на това, което правиш. Тук всички отговаряме на последното. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хм, а какво точно ви харесва? Осен, че си работиш от вкъщи, а не в офис.

 

Това не е малко, а освен това се занимаваш с неща, които харесваш. Поне за мен е така .

Пътуванията са си отделно, но те ще са в отпуските.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хм, а какво точно ви харесва? Осен, че си работиш от вкъщи, а не в офис.

Това обичам да правя. Всъщност го правя така или иначе, почти по цял ден. А пък и да ми плащат... :yahoo:

Връзка към мнение

Липсват ми половината от изискваните езици, останалото го покривам :lol:, но звучи интересно. Тъкмо като за Магеланец.  :) 

 

В интерес на истината, съм се замисляла за преквалификация в trip-planner за Франция като План Б, ако в някой момент сегашната ми работа (80% мейли и 20% телефонни разговори, като в обявата ;) ), вземе, та даде фирА.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз пък и за себе си не го правя. Като се наложи - на място.

След като е с испански се предполага да се търси логистика из Латинска Америка. Ами... успех на късметлията.

Комадировки няма...

А и магеланец в тур агенция? След като сме за самоорганизирани пътувания....

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На мен ми се струва като да се отделят ама най-крайно досадните елементи на всяко пътуване за тази работа. Да търся билети - ок, да резервирам билети - супер кеф. Да се ровя в имейли и потвърждения за да следя дати и графици на чужди пътувания, ей това е мега досада, а изглежда работата на това държи основно :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз пък и за себе си не го правя. Като се наложи - на място.

След като е с испански се предполага да се търси логистика из Латинска Америка. Ами... успех на късметлията.

Комадировки няма...

А и магеланец в тур агенция? След като сме за самоорганизирани пътувания....

 

Абе, жена, ти работа имаш ли? ;)  ........а търсиш ли?   Знаеш испански. Какво се противиш, то тази обява за теб са я пуснали :P ......

Връзка към мнение

Аз пък и за себе си не го правя. Като се наложи - на място.

Ти пътуваш както аз мога само да мечтая.

Не ми стиска явно да го направя. Затова се налага да планирам доста детайлно. Има я и езиковата бариера.

Връзка към мнение

На мен ми се струва като да се отделят ама най-крайно досадните елементи на всяко пътуване за тази работа. Да търся билети - ок, да резервирам билети - супер кеф. Да се ровя в имейли и потвърждения за да следя дати и графици на чужди пътувания, ей това е мега досада, а изглежда работата на това държи основно :)

 

Предполагам, че с течение на времето, след като се покажат възможности, ще има и други неща. Първоначално е нормално да се дадат по досадните за изпълнение задължения.

Връзка към мнение

Има и друг момент, ако става дума за Латинска Америка - часовата разлика. Т.е. работиш тук работиш главно нощем.

 

Иначе предполагам, че сигурно има и по-досадни работи от тази.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.