Прескочи до съдържание

Търся човек за Светите места в Израел


Препоръчани мнения

Здравейте,

търся човек за поклонение по Светите места от 04.11 до 11,11,2016г.

Дайте повече подробности. :)

Какъв очаквате да бъде човека?

Религиозно ли е по вид поклонението?

Мъж, жена?

 

Колкото повече яснота, толкова по-голям шанс да Ви пишат заинтересованите.

Връзка към мнение

Здравейте

търся човек/мъж/ за поклонение по Светите места от 04.11 до 11,11,2016г.

Поклонението е религиозно.Водач на групата ще бъде свещеник от столичен храм.

Цената е 1800лв за 7дни и ще се посетят всички известни места..

Връзка към мнение

Не че нещо, ама отстрани изглежда че не търсиш спътник, а хора за присъединяване към група с водач. Предвид това, а и цената, която е обявена, /според мен доста скъпо/ се съмнявам да намериш в този форум спътници. Все пак успех.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Всъщност има и то доста по-евтини. Но тази е с по различен и интересен маршрут, затова е по-скъпа от останалите, които се предлагат на пазара. Аз бях преди години на нещо подобно(нищо чудно и да е същата), след това майка ми ходи още веднъж с т.нар. светски маршрути :) . Екскурзията е точно тип поклоническа-посещават се места, за които иначе незнам дали бихме имали достъп(разни църкви, манастири, литургии, които се организираха специално за нашата група...). Без да съм особено религиозна(да не кажа и хич), но останах доволна, точно моята представа как трябва да се посети организирано Израел. Все пак за хора далеч от религията  не е подходяща, дори може и да  е досадна -попа, например, в автобуса четеше откъси от различните евангелия. Всъщност ние пътувахме с три попа- един водач и двама на поклонение, бяхме голяма картинка като тръгнехме по улиците-те напред с расата, ние по тях...Факт е ,че навсякъде минавахме най-отпред благодарение на тях :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Така и така сме на темата :D Някой може ли да ми препоръча местна агенция/сайт, който да предлага турове - Масада - Витлеем - Мъртво море? Намерих няколко тура, но те не са всеки ден и не вършат работа. За предпочитане е да ги има всеки ден :D

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.