Прескочи до съдържание

Съвети за престой на Малдивите


Ния Йотова

Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Купила съм си билети за периода 28.11-06.12 за Малдивите.

Сега чета много противоречиви мнения за там. След много четене останах с впечатлението , че ако не си в някой от скъпите комплекси, по-добре да не ходиш въобще.

Някой с опит може ли да сподели някаква по-поносима опция ( хотел+трансфер от летището).

Благодаря!

Връзка към мнение

Има тема за Малдиви, където са написани доста полезни неща.


И още една тема, с преки впечатления.

Редактирано от Mary
Връзка към мнение

Този пътепис е също доста конкретен.

 

Аз съм с впечатлението, че Малдивите извън резортите наистина не са за всеки, така че прегледай информацията внимателно за да няма разочарования :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря за информацията, ще се образовам по темата и ще споделя после и лични впечатления :)

Спокойно можете да задавате въпросите си в тази тема. :)

Колкото повече мнения и питания има, толкова по-лесно е за пътуващите след вас.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте,

 

Купила съм си билети за периода 28.11-06.12 за Малдивите.

Сега чета много противоречиви мнения за там. След много четене останах с впечатлението , че ако не си в някой от скъпите комплекси, по-добре да не ходиш въобще.

Някой с опит може ли да сподели някаква по-поносима опция ( хотел+трансфер от летището).

Благодаря!

На края на октомври ние ще сме се върнали от Малдивите и ще имаш най-прясна информация. :) Преди твоето заминаване.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Някой с опит може ли да сподели някаква по-поносима опция ( хотел+трансфер от летището).

От Ноември до Март цените са високи. Всичко зависи от бюджета ви и категорията на Резорта. По-изгодно ще е да изберете Резорт в близост до Мале. Така трансфера няма да е много скъп.

Разговаряла съм с много хора и голяма част от тях споделят моето мнение, че е по-добре да си на местен остров като база и всеки ден да посещаваш някое ново място. Така имаш възможност да видиш много повече, отколкото ако си само на един Резорт. Много пъти, връщайки се от дневно посещение хора са ми споделяли, че са срещнали сънародници на Резорта, които им се оплакали, че им е скучно и няма какво да се прави. Ако търсите разнообразие и не ви се стои на едно място - това е варианта. :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.