Прескочи до съдържание

Здравейте!


Препоръчани мнения

Здравейте, 

 

Аз съм Румяна, от Карлово и се радвам да се запознаем, макар и задочно.

Обожавам да пътувам, но засега спискът с посетени държави не ми е много голям - съседките, Черна гора, Хърватска, Великобритания, Египет и Русия. 

В момента планирам пътуване в Лондон, което ще ми е за втори път, но сега ще бъдем с дете на 1.5 година, което малко ме плаши:)

По този повод попаднах на вашия сайт и намерих много полезна информация. Всички са много отзивчиви, тонът е приятелски...страхотни сте!

Редактирано от rnh2000
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Добре дошла, Румяна. Не е лесно да се организира пътуване с дете на 1,5 години, но съм сигурна, че ще се справите. А ако имате проблеми, тук ще получите съвети и помощ. Приятно прекарване!

Връзка към мнение

Пътуването с дете е различно изживяване! Убедих се в това в последната една година с нашето бебе. Но с малко повече планиране и внимание - всичко се получава отлично!

Добре дошла!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте, 

 

Аз съм Румяна, от Карлово и се радвам да се запознаем, макар и задочно.

Обожавам да пътувам, но засега спискът с посетени държави не ми е много голям - съседките, Черна гора, Хърватска, Великобритания, Египет и Русия. 

В момента планирам пътуване в Лондон, което ще ми е за втори път, но сега ще бъдем с дете на 1.5 година, което малко ме плаши :)

По този повод попаднах на вашия сайт и намерих много полезна информация. Всички са много отзивчиви, тонът е приятелски...страхотни сте!

Давай смело с детето, като свикне от малко, после става все по-лесно. Между другото моите на годинка и половина създаваха повече грижи отколкото като по-малки, трудна възраст, но пък след 3 нещата се подобриха :)

Кажи нещо за Карлово, търсим си да ходим някъде този уикенд, имате ли на близо някакви комплексчета за приятно прекарване на времето с деца?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Давай смело с детето, като свикне от малко, после става все по-лесно. Между другото моите на годинка и половина създаваха повече грижи отколкото като по-малки, трудна възраст, но пък след 3 нещата се подобриха :)

Кажи нещо за Карлово, търсим си да ходим някъде този уикенд, имате ли на близо някакви комплексчета за приятно прекарване на времето с деца?

 

За деца най подходящ ми се струва комплекс "Яев" в с. Соколица /на 6 км. е от Карлово/. Има детски център, голям двор с детски площадки, рекичка. Може да разгледате сайта: www.hotel-yaev.com

В Карлово, в старата част на града има един комплекс "Старинно Карлово". Това са 4 къщи, в които има различни атракции. Ако децата са по-големи могат да си изработят картички, да напечатат нещо на печатарска преса, да изработят нещо от вълна. За родителите има кафе на пясък, дегустация на билкова ракия, сладко от рози е др. Ето сайт:www.starinnokarlovo.com

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.